بازداشت دزد مغازه عکاسی در افسریه / 2 کارگر نانوایی همدست این مرد بودند + عکس

حوادث رکنا: سارق جوان با همدستی 2 کارگر نانوایی دست به سرقت از یک عکاسی در منطقه افسریه زد.

پسر جوان با همدستی 2 کارگر نانوایی دست به سرقت از مغازه عکاسی و خانه مرد جوان زد.

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" رییس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران گفت: 6 مهرماه پرونده ای با موضوع سرقت از یک مغازه عکاسی در کلانتری 156 افسریه تشکیل شد و با دستور قضائی پرونده برای رسیدگی تخصصی به پایگاه 6 پلیس آگاهی ارجاع شد.

سرقت میلیاردی از مغازه عکاسی

وی بیان داشت: از شاکی ابراز داشت، 3 مهرماه از خانه خارج شدم و پس از مراجعه متوجه شدم کلید وارد قفل نمی شود و در مغازه که به منزل نیز راه داشت، خواستم وارد منزل شوم که متوجه شدم سارقان با ورود به مغازه و منزل، مقادیری اموال شامل طلا، نقره، ساعت مچی و لوازم عکاسی در مجموع به ارزش تقریبی 4 میلیارد ریال سرقت کرده اند.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران عنوان کرد: کارآگاهان برای بررسی صحنه جرم و انجام تحقیقات میدانی عازم محل وقوع حادثه شدند و در بررسی های اولیه، مشخص شد سارق کاملا به محیط آشنا بوده و پس از اطمینان از نبود شاکی در محل و در فرصتی مناسب از طریق بالا رفتن از دیوار مغازه از طریق نورگیر پشت بام وارد ساختمان شده و مرتکب سرقت شده است.

این مقام انتظامی گفت: کارآگاهان در ادامه پی جویی با تحقیقات محلی به دست آورند، سارق یک نفر جوان بوده که از قسمت پیاده رو حرکت و به داخل نانوایی مجاور عکاسی وارد شده است.

ردیابی سارق سابقه دار

وی در ادامه توضیح داد: کارآگاهان در گام بعدی رد پای یکی از مجرمان سابقه دار به نام جمشید، در این سرقت کشف و با شناسایی مخفیگاهش با هماهنگی های قضائی وی را درچهارم آذرماه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

این مقام پلیسی تصریح کرد: جمشید پس از دستگیری برای انجام تحقیقات به پایگاه ششم منتقل و در تحقیقات اولیه منکر هرگونه بزه انتسابی و سرقت شده ولی با مشاهده فیلم و دیگر مستندات موجود لب به اعتراف گشود و معترف شد، با همکاری و همدستی 2 تن از کارگران نانوایی سرقت از عکاسی و خانه شاکی را انجام داده است.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی با اشاره به اینکه دومین متهم پرونده نیز در 9 آذرماه شناسایی و دستگیر شد، گفت: مقداری از اموال سرقتی از مخفیگاه سارقان کشف و متهمان اظهار داستند تعدادی از اموال مسروقه را به مالخری فروخته اند.

وی در پایان افزود: دستگیری متهم سوم پرونده و مالخر اموال مسروقه در دستور کار قرار دارد 

0 0
کد خبر 74653

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =