روزی عجیب برای بورس تهران رقم خورد | افت ۵۵ هزار و ۷۸۲ واحدی شاخص کل

تالار شیشه ای امروز سه شنبه ۲۵ آذرماه را در ۳۰ دقیقه اول با ۴۳ هزار واحد افت شروع کرد و این روند نزولی تا پایان معاملات ادامه داشت و در دقایق آخر شاخص کل با ۵۵ هزار و ۷۸۲ واحد کاهش بر سطح یک میلیون و ۴۲۸ هزار واحد ایستاد.

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۳۰ شاخص کل با ۵۵ هزار و ۷۸۲ واحد کاهش رقم یک میلیون و ۴۲۸ هزار واحد را روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۱۰۷۵۲ واحد کاهش به رقم ۴۴۱ هزار و ۱۳۵ واحد رسید. معامله‌گران امروز ۷۴۶ هزار و ۲۳۰ معامله به ارزش ۷۲ میلیارد و ۲۷۴ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ملی صنایع مس ایران، فولاد مبارکه اصفهان، پالایش نفت اصفهان، سرمایه گذاری تامین اجتماعی، س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین و معدنی و صنعتی گل گهر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

فرابورس نیز با ۵۴۷ واحد کاهش رقم ۱۸ هزار و ۹۴۶ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار امروز ۳۲۱ هزار و ۵۳۵ معامله انجام داده‌اند که ۳۹ میلیارد و ۸۲۶ میلیون ریال ارزش داشت.

پلیمر آریا ساسول، سرمایه گذاری صبا تامین، فولاد هرمزگان جنوب، پتروشیمی مارون، سهامی ذوب آهن اصفهان، سرمایه گذاری مالی سپهر صادرات و پتروشیمی زاگرس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.  

کد خبر 74583

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =