سامسونگ چهار گوشی هوشمند تاشو روانه بازار می‌کند

گزارش جدیدی از یک رسانه کره‌ای به نقل از سامسونگ می‌گوید چهار دستگاه تلفن هوشمند تاشو در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. گزارش شده است که این مدل‌ها از دو مدل Z Fold و دو مدل Z Flip تشکیل شده است.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، به دنبال گزارشاتی مبنی بر اینکه سامسونگ قصد دارد تولید نسخه گلکسی نوت خود را متوقف کند، این شرکت در نیمه اول سال پرچمداران گلکسی S را به بازار عرضه خواهد کرد، با این انتظار که سامسونگ در نیمه دوم گوشی‌های پرچمدار تاشو را منتشر کند. پیش بینی می‌شود جایگزین شدن سری نوت سامسونگ با بالاترین رده گلکسی S۲۱ که با پشتیبانی از S Pen ارائه می‌شود، موفقیت آمیز است.


سامسونگ دو جانشین گلکسی Z Fold۲ و جانشین گلکسی Z Flip را معرفی خواهد کرد. به احتمال زیاد همسو با طرح نامگذاری سامسونگ، نام این محصول جدید Z Fold۳ باشد، سامسونگ ممکن است مدل‌های دیگر را "Z Flip۳" نامگذاری کند. این دو ممکن است با ویژگی‌ها و عملکرد متفاوت ارائه شوند. انتظار می‌رود تمام گوشی‌های گلکسی Z با پشتیبانی از ۵G وارد بازار شوند. گفته می‌شود تولید انبوه در ماه آگوست آغاز می‌شود.

این گزارش اعلام کرد که سامسونگ قصد دارد از پشتیبانی قلم S از سطح بالاتر Z Fold۳ استفاده کند، که بسیاری از طرفداران از اولین نسخه گلکسی Fold امیدوار به دریافت آن هستند. متأسفانه، نمایشگرهای Folds نسل اول و دوم بسیار شکننده هستند و نمی‌توانند از این نوع ورودی پشتیبانی کنند؛ بنابراین باید دید که سامسونگ چگونه می‌تواند نمایشگر را با دوام‌تر کند و آیا می‌تواند برای Z Fold۳ به آن دست یابد یا خیر.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 74534

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =