بوشهر و خوزستان با بیشترین درآمد، محروم و مظلوم هستند

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: استان‌های بوشهر و خوزستان که بخش عمده درآمد کشور را دارند، نباید با این حجم فقر و بیکاری و مشکلات معیشتی روبرو باشند.

آفتاب‌نیوز :

ابراهیم رضایی با اشاره به نطق امروز خود در جلسه علنی مجلس در مورد معکوس درآمد سرانه اظهار داشت: معکوس درآمد سرانه شاخص درست و صحیحی برای توزیع اعتبارات نیست.

وی خواستار رعایت عدالت در توزیع اعتبارات شد و بیان کرد: استان‌های بوشهر و خوزستان بیشترین درآمد را برای کشور دارند ولی با وجود این حجم از درآمدها، مظلوم و محروم بوده و با مشکلات بسیار زیادی روبرو هستند.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برخی از مناطق این استان‌ها در برخورداری از امکانات اولیه زندگی مثل برق و راه و آب هم محروم هستند.

وی افزود: مردم به ما می‌گویند از این همه درآمد عظیم نفتی که از زیر پای ما برداشت می‌کنند، چرا این همه محرومیت و مظلومیت داریم، چرا این همه فقر داریم، چرا این‌همه بیکار داریم و چرا این همه مشکلات معیشتی داریم.

رضایی با اشاره به حادثه سیل در شهرستان دشتستان و خسارت‌هایی که در پی داشته است، اظهار داشت: لازم است که در دولت در اسرع وقت نسبت به جبران خسارت سیل‌زدگان اقدام کند.

کد خبر 74438

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =