اظهارات گل‌محمدی در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در آستانه بازی فینال لیگ قهرمانان هنوز هم برخی رفتارهای صورت گرفته برایم قابل هضم نیست اما برای قهرمانی در آسیا با تمام وجود خواهیم جنگید.

آفتاب‌نیوز :

 یحیی گل محمدی در خصوص شرایط پرسپولیس در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: طبق برنامه قبلی قرار بود بعد از بازی باذوب آهن به قطر بیاییم. خوشبختانه خیلی راحت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با پرواز اختصاصی آمدیم.

وی افزود: هنگام ورود به قطر تست کرونا گرفتند که خوشبختانه منفی اعلام شد. امروز ریکاوری کردیم و از فردا تمرینات اصلی خودمان را آغاز می‌کنیم. پ

یحیی درباره میزبانی قطر برای بازی فینال یادآور شد: جا دارد از فدراسیون قطر و مسئولان برگزاری تشکر کنم. شرایط خیلی خوبی را برای تیم‌ها ایجاد کردند. کار واقعاً سختی هم هست اما قطری‌ها با امکاناتی که دارند به خوبی برگزار می‌کنند. قطر توانست فوتبال آسیا را زنده نگه دارد.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: ضمن اینکه لیگ برتر ایران هم راه خودش را ادامه دهد. متأسفانه پارسال خیلی از تیم‌ها دست به هر کاری زدند تا بازی‌ها لغو شود. خدا را شکر به هر حال فوتبال ما جریان دارد و خوشحالیم در بطن بازی‌ها هستیم.

وی درباره شرایط بازیکنان پرسپولیس گفت: انتظارمان این بود دو بازی آخر در لیگ برتر برگزار شود تا در شرایط مسابقه وارد قطر شویم. بازی با نساجی را خودمان خواستیم چون ریسک ابتلاء به بیماری کرونا خیلی زیاد بود. بازی دوم که دیدار با ذوب آهن بود هنوز هم دلیل لغوش را نمی دانم. جای تأسف دارد بخاطر دادن اطلاعات غلط بازی لغو شد. در هر صورت شرایط خوبی داریم. تا زمان فینال، ۱۹ - ۲۰ روز از شرایط بازی دور هستیم.

گل محمدی درباره حمایت روزهای اخیر از پرسپولیس تاکید کرد: اینگونه حمایت کردن درست نیست. وقتی به فینال رسیدیم مشکلات شروع شد. دو بازیکن خیلی خوب از تیم جدا شدند اما مدیریت ناصحیح باعث شد مشکلاتی پیش بیاید. الان دوست ندارم درباره این مسائل صحبت کنم. هنوز هم برایم قابل هضم نیست. باید آن موقع حمایت می‌کردند.

وی یادآور شد: با این حال بازیکنان با روحیه بالا پذیرفتند و با مشکلات روبرو شدند. بعد از آمدن آقای سمیعی با توجه به پرداختی مطالبات و فصل جاری شرایط خیلی خوب شد تا آرامش حکمفرما شود.

یحیی درباره انگیزه بازیکنان برای قهرمانی افزود: امروز ریکاوری داشتیم اما انگیزه را در چهره بازیکنانم می‌دیدم. امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اولسان هیوندای کره جنوبی تاکید کرد: سرعت خوبی در حمله و نظم خوبی در دفاع دارد. به نظرم نسبت به سایر تیم‌ها هماهنگ‌تر است. روحیه جنگنده‌ای دارند. با شایستگی به فینال رسیدند.

یحیی گل محمدی خاطرنشان کرد: چهار بازیکن اصلی را نسبت به بازی‌های حذفی در اختیار نداریم. یعنی ۴۰ درصد تیم را نداریم. این موضوع ممکن است مشکلاتی به وجود بیاورد اما بازیکنان جایگزین از لحاظ انگیزه چیزی کم ندارند. در مجموع بازی سختی خواهد بود. شک نکنید با تمام وجود و انگیزه بازی خواهیم کرد تا قهرمان شویم.

کد خبر 74436

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =