بیگانگان فضایی با ایالات متحده قرارداد همکاری امضا کرده اند / مخفی شدن فضایی‌ها در پایگاه زیرزمینی مریخ / از پیغام صلح برای بشر تا نگرانی از هیستری جمعی زمینی ها

رئیس پیشین برنامه فضایی اسرائیل در مصاحبه‌ای جدید ادعا کرد که بیگانگان فضایی با دولت ایالات متحده به توافق رسیده اند تا در آزمایشاتی که روی زمین انجام می‌شود مشارکت کنند. وی همچنین مدعی شد بیگانگان در یک پایگاه مخفی در مریخ مستقر شده اند، تا زمانی که بشر آماده پذیرش آن‌ها باشد، خود را نشان دهند.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، «Haim Eshed» به روزنامه اسرائیلی «یدیعوت آخرونوت» گفت: «بیگانگان خواسته اند که اعلام نکنند که اینجا (نزدیک زمین) هستند، زیرا بشریت هنوز آماده نیست.»

مطبوعات یهودی، حدس می‌زنند که ممکن است این مقام پیشین و ۸۷ ساله، دچار مشکلات روانی شده باشد و این ادعاها را در راستای همین اختلال روانی مطرح کرده است. eshed در وبلاگ شخصی خود مطالبی پراکنده در خصوص تلاش ناموفق دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده برای افشای حضور بیگانگان مطرح کرده است.


Eshed که از سال ۱۹۸۱ تا ۲۰۱۰ حامی برنامه امنیت فضایی اسرائیل بوده می‌گوید: «ترامپ در آستانه آشکار کردن موجودات بیگانه بود، اما بیگانگان در فدراسیون کهکشانی می‌گویند، صبر کنید، بگذارید مردم با آرامش آماده شوند، آن‌ها نمی‌خواهند یک هیستری جمعی را شروع کنند. آن‌ها می‌خواهند ابتدا ما را آماده پذیرش واقعیت حضور خود کنند.»


وی ادامه می‌دهد: «بیگانگان با پیغام صلح می‌آیند و تا آن روز، توافق کرده اند که منتظر تکامل بشریت و رسیدن به مرحله‌ای باشند که ما به طور کلی درک خواهیم کرد که فضا و سفینه‌های فضایی چیست. توافقی بین دولت ایالات متحده و بیگانگان وجود دارد. آن‌ها با ما قراردادی امضا کردند تا روی زمین آزمایش کنند. آن‌ها در حال تحقیق و تلاش برای درک کل ساختار جهان هستند و ما را به عنوان یاور می‌خواهند.»


وی مدعی است که یکی از قطب‌های این همکاری قرار گرفتن در مریخ است، جایی که فضانوردان آمریکایی قبلاً پا به آنجا گذاشته اند. او می‌گوید: «یک پایگاه زیرزمینی در اعماق مریخ وجود دارد، جایی که نمایندگان آن‌ها(فضایی ها) و همچنین فضانوردان آمریکایی حضور دارند.»


Eshed می‌گوید: «می‌دانم که همه این‌ها مانند داستان‌های علمی تخیلی به نظر می‌رسد، اما اگر پنج سال پیش به آنچه امروز می‌گویم می‌رسیدم، در بیمارستان روانی بستری می‌شدم. هرجا که من در این خصوص صحبت کرده ام، به من برچسب بیماری روانی زده اند. اما اکنون و در این سن من چیزی برای از دست دادن ندارم. من مدرک و جوایز خود را دریافت کرده ام و در دانشگاه‌های خارج از کشور مورد احترام هستم»

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 72814

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =