آخرین اخبار

آغاز هفته‌ای سبز برای بورس تهران | رشد ۱۹ هزار و ۷۳۱ واحدی شاخص کل

بورس تهران امروز شنبه ۱۵ آذرماه را در ابتدای معاملات با افت آغاز کرد و بیش از ۶ هزار واحد منفی شد اما بعد از گذشت یکساعت وارد مسیر صعودی شد و در پایان معاملات شاخص کل با ۱۹ هزار و ۷۳۱ واحد افزایش بر سکوی یک میلیون و ۴۹۰ هزار واحد ایستاد.

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۳۰ شاخص کل با ۱۹ هزار و ۷۳۱ واحد افزایش رقم یک میلیون و ۴۹۰ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۸۶۹۹ واحد افزایش به رقم ۴۳۱ هزار و ۸۶۶ واحد رسید. معامله‌گران امروز یک میلیون و ۵۹۸ هزار معامله به ارزش ۱۲۵ میلیارد و ۳۶۱ میلیون ریال انجام داده‌اند.

  •  

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، معدنی و صنعتی گل گهر، گروه مپنا، ایران خودرو، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، گروه مدیریت سرمایه گذاری امید و معدنی و صنعتی چادرملو  نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.  

فرابورس نیز با ۳۳۷ واحد افزایش رقم ۱۸ هزار و ۸۰۳ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار امروز ۷۸۹ هزار و ۷۴۶ معامله انجام داده‌اند که ۶۴ میلیارد و ۲۴۷ میلیون ریال ارزش داشت.

پتروشیمی مارون، بانک دی، پتروشیمی زاگرس، سهامی ذوب آهن اصفهان، فولاد هرمزگان جنوب، صنعتی مینو و مدیریت انرژی امید تابان هور نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.  

کد خبر 72200

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =