آخرین اخبار

وزیر خارجه عربستان: از بایدن می‌خواهیم جلوی ایران را بگیرد / دولت سعودی از هرگونه گفت‌وگویی میان تهران و واشنگتن حمایت می‌کند / ما از هیچ عملیات تروری حمایت نمی‌کنیم

فیصل بن فرحان گفت که دولت سعودی از هرگونه گفت‌وگویی میان ایران و آمریکا حمایت می‌کند و ادعا کرد: «این ایران بود که باب گفت‌وگو با آمریکا را بست.» او سپس با اشاره غیر مستقیم به ترور شهید «محسن فخری زاد» مدعی شد که دولت سعودی از هیچ عملیات تروری حمایت نمی‌کند اما ایران به حمایت مالی و لجستیکی از «گروههای تروریستی» در منطقه به ویژه عراق و در اروپا دست می‌زند.

 

«وزیر خارجه دولت سعودی با بیان اتهامات تکراری علیه جمهوری اسلامی ایران، از «جو بایدن» رئیس‌جمهور احتمالی آمریکا خواست تا مقابل ایران بایستد.

به گزارش فارس، «فیصل بن فرحان» وزیر خارجه دولت سعودی در سخنانی مدعی شد که ریاض تلاش بسیاری برای بهبود شرایط یمن انجام داده و «جو بایدن» رئیس‌جمهور احتمالی و منتخب آمریکا به زودی به این تلاش‌ها پی خواهد برد.

به نوشته العربیه، بن فرحان، جنبش انصارالله و دولت صنعاء را به عدم پذیرش حل و فصل سیاسی جنگ در یمن متهم کرد و مدعی شد که ریاض همواره به دنبال راه‌حل سیاسی بوده است.

وزیر خارجه رژیم سعودی، در بخش عمده سخنان خود، به ایران پرداخت و با بیان اتهامات همیشگی و تکراری، از «جو بایدن» خواست تا مقابل ایران بایستد و مدعی شد که تهران در راستای حمایت از تروریسم و بر هم زدن ثبات منطقه عمل می‌کند.

بن فرحان، در ادامه گفت که دولت سعودی از هرگونه گفت‌وگویی میان ایران و آمریکا حمایت می‌کند و ادعا کرد: «این ایران بود که باب گفت‌وگو با آمریکا را بست.»

او سپس با اشاره غیر مستقیم به ترور شهید «محسن فخری زاد» مدعی شد که دولت سعودی از هیچ عملیات تروری حمایت نمی‌کند اما ایران به حمایت مالی و لجستیکی از «گروههای تروریستی» در منطقه به ویژه عراق و در اروپا دست می‌زند.

در حال تکمیل...

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 71963

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =