آخرین اخبار

رسمی؛ گل محمدی با پرسپولیس دو سال تمدید کرد

باشگاه پرسپولیس قرارداد یحیی گل محمدی سرمربی خود را به مدت دو سال تمدید کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی 49 ساله سرخ ها که یک سال پیش در نیم فصل لیگ نوزدهم هدایت سرخ ها را برعهده گرفت، باتوجه به موفقیت خود در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، مدیران این باشگاه را برای تمدید قرارداد مجاب کرد و حالا تا دو سال دیگر با پرسپولیسی ها قرارداد خواهد داشت.

یحیی در روزهای پس از صعود به فینال آسیا، به شدت از وضعیت خود و بازیکنانش ناراضی بود اما حالا با تغییراتی که در رده های مدیریتی رخ داده، رضایتش جلب شده و حتی مذاکرات به شکلی پیش رفته که او قراردادی جدید با باشگاه سرخپوش پایتخت امضا کرده است؛ قراردادی که اصلاح شده قبلی محسوب می‌شود و همچنین مدت آن افزایش یافته و خیال پرسپولیسی ها را تا لیگ بیست و دوم راحت می‌کند.

اگر گل محمدی تا پایان لیگ بیست و دوم سرمربی پرسپولیس بماند، بالاتر از علی دایی، باسابقه ترین مربی داخلی این تیم در لیگ حرفه ای ایران خواهد شد و همچنین فرصت شکستن رکورد برانکو ایوانکوویچ را هم خواهد داشت. این در حالی است که او لیگ دوازدهم هم هدایت پرسپولیس را برعهده داشت اما پس از واگذار کردن فینال جام حذفی، با انتقادتند مواجه شد و حمایت محمد رویانیان را هم به هیچ وجه پشت سر خود احساس نکرد.

باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که این قرارداد را به خاطر عملکرد خوب کادرفنی و همچنین درخواست هواداران تمدید کرده است. پیش از گل محمدی، سه بازیکن پرسپولیس نیز قراردادی جدید با سرخ ها منعقد کردند. این در حالی است که البته 4 بازیکن دیگر پرسپولیس هم قرارداد رو به پایان دارند و شاید ماموریت بزرگ سمیعی، حفظ آن ها تا نقل و انتقالات زمستانی باشد.

کد خبر 70936

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =