آخرین اخبار

کدام تلفن‌ها بیشتر در معرض سرقت هستند؟

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط شرکت بیمه Insurance to Go گوشی‌هایی که بیشتر در معرض خطر سرقت هستند مشخص شدند.

 طی تحقیقات محققان خارجی نشان داده شد، افرادی که از آیفون استفاده می‌کنند بیشتر از کسانی که از دستگاه‌های اندروید استفاده می‌کنند، گوشی‌هایشان در معرض سرقت است. این مطالعه متکی بر داده‌های افرادی بود تلفن همراهشان به سرقت رفته بود و برای گرفتن خسارت به شرکت‌های بیمه مراجعه کرده بودند. داده‌ها نشان می‌دهد که کاربران اندروید ۱۶ درصد از مشتریانی را که برای بیمه یک شرکت ثبت نام کرده اند، تشکیل می‌دهند، در حالی که این تعداد تنها ۱۰ درصد از کاربران دستگاه‌های اپل را شامل می‌شود.

این داده‌ها شامل یک دوره ۱۸ ماهه بوده که شرکت بیمه انگلیس Insurance to Go آن را بررسی کرد. این مطالعه نشان داد که آیفون ها در مقایسه با دستگاه‌های اندروید در برابر سرقت آسیب پذیرتر هستند. به گفته این منبع، ۱۲ درصد از درخواست‌های کاربران آیفون به شرکت بیمه به دلیل سرقت بوده است، در حالی که این موضوع در مورد اندروید ۵ درصد است. ۴ درصد از درخواست‌های جبران خسارت به شرکت بیمه ناشی از نقص فنی کاربران آیفون بوده، در حالی که این درصد در مورد اندروید فقط ۲ درصد بوده است.

اما گفتنی است؛ تلفن‌های آیفون از نظر قرار گرفتن در معرض آسیب ناگهانی، تا حد زیادی از اندروید پیشی گرفتند؛ به طوری که ۶۶ درصد درخواست‌های ارسال شده توسط کاربران آیفون برای آسیب‌های ناگهانی است، اما این برای کاربران اندروید به ۸۰ درصد رسیده است.

کد خبر 70410

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =