آخرین اخبار

رئیس دفتر بایدن: اولین ملاقات‌های جلسه کابینه سه‌شنبه برگزار می‌شود / رئیس جمهور منتخب نقش وزرا را در این روز اعلام می کند

رون کلاین، رئیس دفتر جو بایدن روز یک‌شنبه در مصاحبه ای با «ای‌بی‌سی»، اظهار داشت که مردم آمریکا می توانند انتظار داشته باشند که اولین ملاقات های کابینه بایدن در روز سه شنبه هفته جاری برگزار شود. کلین همچنین گفت که بایدن نقش وزرا را در این روز اعلام خواهد کرد.

رئیس دفتر بایدن گفت اولین ملاقات‌های کابینه بایدن در روز سه شنبه هفته جاری انجام می‌شود.

به گزارش تسنیم، رون کلاین، رئیس دفتر جو بایدن روز یک‌شنبه در مصاحبه ای با «ای‌بی‌سی»، اظهار داشت که مردم آمریکا می توانند انتظار داشته باشند که اولین ملاقات های کابینه بایدن در روز سه شنبه هفته جاری برگزار شود.

کلین همچنین گفت که بایدن نقش وزرا را در این روز اعلام خواهد کرد.

کیت بدینگ‌فیلد، معاون سابق مدیر کمپین بایدن نیز این خبر را در «فاکس نیوز» تأیید کرد.

صرفنظر از اینکه کدام حزب کنترل سنا را بدست خواهد گرفت و با توجه به اینکه دموکرات‌ها برای پیش برد بخشهای زیادی از برنامه هایشان با مشکل روبرو خواهد شد، اما کابینه بایدن قرار است نقشی بزرگی در وضع سیاست‌های مترقی از طریق قوه مجریه ایفا کند.

گفته می شود که بایدن علاقه‌مند به ایجاد کابینه متنوعی در چندین بعد از جمله سن، جنسیت، ایدئولوژی و نژاد است. مدعیان بالقوه برای کسب سمت‌های برتر در دولت شامل دستیاران سابق دموکرات و همچنین برخی از رقبای قبلی بایدن در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سال 2020 نیز مشمول این افراد هستند.

بایدن پیش از این در مورد حداقل یک سمت در کابینه تصمیم گرفته است. روز پنجشنبه، وی به خبرنگاران گفت که انتخابش توسط همه عناصر حزب دموکرات، از ائتلاف پیشرو گرفته تا ائتلاف میانه رو پذیرفته خواهد شد.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 69344

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =