آخرین اخبار

شلیک دقیق پلیس پایان جولان سارق پراید سوار در تهران نو

حوادث رکنا: سارق خودروی پراید که سعی داشت با حرکات مارپیچ از دست پلیس فرار کند با شلیک دقیق پلیس زمینگیر شد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "کرم یوسفوند" رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران گفت: ساعت 22:20 دقیقه 28 آبان ماه کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده میدان خراسان به راننده خودروی پراید مظنون می شوند .

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران گفت: کارآگاهان با استعلام شماره پلاک خودروی پراید متوجه می شوند دارای سابقه سرقت و از محدوده کلانتری 128 تهران نو سرقت شده است .

وی در ادامه افزود : سراکیپ واحد گشت با هماهنگی مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی و استفاده از علائم هشدار دهنده به راننده خودروی پراید دستور توقف داده لیکن سارق پس از شنیدن دستور ایست با افزایش سرعت متواری و با حرکات مارپیچ و خطرناک وارد خیابان شوش می گردد.

این مقام انتظامی گفت : کارآگاهان مجدداً به راننده دستور توقف داده لیکن وی توجهی به این دستور نداشته و با سرعت زیاد به صورت خلاف جهت وارد خیابان 17 شهریور می شود .

سرهنگ یوسفوند بیان داشت : افسراکیپ برای جلوگیری از خسارت های احتمالی و اخطار به سارق با رعایت قانون بکارگیری سلاح و حقوق شهروندی پس از شلیک تیر هوایی لاستیک های عقب خودرو مورد اصابت گلوله قرار می دهد که با پنچر شدن لاستیک ، خودرو پس از طی مسافتی متوقف می شود .

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی در پایان گفت : پس از توقف خودروی مسروقه با عکس العمل سریع اعضای اکیپ سارق به اسم کاظم دستگیر و پس از تکمیل گزارش برای سیر مراحل قانونی تحویل اداره دوم پلیس آگاهی شد .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

کد خبر 69328

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =