آخرین اخبار

خودروی کرمانی‌های دارای پلاک غیربومی جریمه نمی‌شود

کرمان - مشاور استاندار کرمان با تاکید بر اینکه تردد خودروهای دارای پلاک غیربومی در کرمان ممنوع است، گفت: خودروی شهروندان دارای پلاک غیربومی شامل این مساله نمی‌شوند.

عباس تقی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اجرایی شدن طرح محدودیت ترافیکی در سطح استان کرمان به منظور مقابله با انتشار ویروس کرونا با همکاری راهنمایی و رانندگی استان کرمان، اظهار کرد: از ورود خودروهای دارای پلاک غیربومی به استان و شهر کرمان جلوگیری می‌شود.

وی گفت: همچنین تردد خودروها از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح ممنوع است و متخلفان جریمه خواهند شد.

تقی زاده بیان کرد: مالکان خودروهای دارای پلاک غیربومی که ساکن کرمان بوده یا در این شهر مشغول به کار هستند، باید مدارک اقامتی و شغلی خود را به همراه داشته باشند تا در صورت نیاز به مأموران راهنمایی و رانندگی ارائه کنند.

وی با بیان اینکه علاوه بر حضور نیروهای راهنمایی و رانندگی در سطح شهر و استان، دوربین‌ها نیز پلاک خودروهای غیر بومی را ثبت خو اهند کرد، افزود: جریمه مالکان این خودروها در صورت ارائه مدارک اقامتی و شغلی خود به راهنمایی و رانندگی اصلاح خواهد شد.

تقی زاده از مردم خواست که برای حفظ سلامتی خود و کمک به دیگران به خصوص کادر درمان و مقابله با ویروس کرونا در اجرای این طرح همکاری کرده و در ساعات اعلام شده در صورت عدم نیاز از تردد خودداری کنند.

کد خبر 69257

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =