آخرین اخبار

بارش شدید باران در جریان دیدار امشب پرسپولیس و صنعت نفت آبادان باعث شد تا فریم‌های ویژه‌ای از حواشی این بازی مسابقه توسط عکاسان شکار شود.

ورزش سه: بارش شدید باران در جریان دیدار امشب پرسپولیس و صنعت نفت آبادان باعث شد تا فریم‌های ویژه‌ای از حواشی این بازی مسابقه توسط عکاسان شکار شود.

هر چند دوئل پیکان و شهر خودرو امشب در تهران نیمه‌تمام ماند و بارش باران باعث شد تا بازی به فردا موکول شود، اما در سوی دیگر تهران و در ورزشگاه آزادی، بارش باران مانع از برگزاری دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان نشد و این مسابقه در زمان مقرر خود برگزار و با پیروزی یک گله شاگردان گل‌محمدی به پایان رسید. البته بارش باران در زمانی از مسابقه، شدت گرفته بود اما تصمیم اکبریان داور مسابقه بر این اساس بود تا بازی ادامه پیدا کند و خبری از تعطیلی بازی به مانند دیدار پیکان و شهر خودرو نبود.

یکی از اتفاقات جالب در جریان باران شدید امشب در ورزشگاه آزادی، اختفا عکاسان ورزشی در زیر لباس‌های بارانی بود که آن‌ها را به شکل روح در آورده بود؛ عکاسانی که به رغم شرایط بد آب و هوایی، پای کارشان مانده بودند و به ثبت تصاویر دوئل امشب شاگردان گل‌محمدی و پورموسوی پرداختند تا خودِ آن‌ها نیز توسط سایر همکاران‌شان، سوژه عکاسی شده باشند و با البسه ویژه خود، قاب‌های متفاوتی را از جدال امشب در ورزشگاه آزادی رقم بزنند.

روح‌های سرگردان ورزشگاه آزادی

کد خبر 69201

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =