آخرین اخبار

پیشرفت ۶۰ درصدی بزرگراه شمالی کرج

رئیس کمیسیون عمران، ترافیک و حمل و نقل شهری شورای شهر با بیان اینکه شهرداری کرج برای امسال  اجرای ۲۸ پروژه را در دستور کار خود قرار داده ، گفت: امیدواریم ۸۰ درصد این پروژه های نیمه تمام یعنی بیش از ۲۰ مورد از آنها تا پایان سال به بهره برداری برسند. 

مهدی حاجی قاسمی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به آخرین وضعیت پروژه بزرگراه شمالی کرج اظهار کرد: با رسیدن بزرگراه همت به کرج، خودروها برای دسترسی به مناطق مختلف این شهرستان دیگر نیاز نیست به مرکز شهر و از خیابان های اصلی تردد کنند.

وی با اشاره به جزئیات مسیر این پروژه  ادامه داد: بزرگراه شمالی کرج پس از خط ۴ حصار آغاز شده و با طی ۲ کیلومتر مسافت به تقاطع طالقانی می رسد.

وی توضیح داد: پس از تقاطع طالقانی با گذر از تقاطع ارس و عملیات کوه بری به یک تقاطع روگذر در محدوده انرژی اتمی می رسد. سپس بعد از عبور از تقاطع شهرداری به آتشگاه می رسد و پس از پل دره آتشگاه از اراضی باغستان غربی عبور و به تقاطع مسیر خوارزمی متصل می شود. بعد از خوارزمی مسیر از اراضی سپاه گذر خواهد کرد تا به تقاطع غیر همسطح در محدوده شهرک صنعتی برسد. از آن پس مسیر تا تقاطع انتهای بزرگراه شمالی – جنوبی امتداد یافته و در تقاطع انتهایی پروژه با بزرگراه کرج-قزوین در نزدیکی بهشت سکینه تلاقی می کند.

حاجی قاسمی تاکید کرد: امیدواریم تا پایان سال حدفاصل بلوار طالقانی  تا بلوار خوارزمی از این پروژه به بهره برداری برسد.

عضو شورای شهر کرج اضافه کرد: پروژه بزرگراه شمالی کرج تا کنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و امیدواریم با حمایت بیشتر دولت و تزریق منابع مالی هر چه زودتر به سرانجام برسد.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرداری کرج برای امسال  اجرای ۲۸ پروژه را در دستور کار خود قرار داده ، گفت: امیدواریم ۸۰ درصد این پروژه های نیمه تمام یعنی بیش از ۲۰ مورد از آنها تا پایان سال به بهره برداری برسند. 

انتهای پیام

کد خبر 69050

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =