آخرین اخبار

تصادف زنجیره ای در بزرگراه تندگویان تهران با ۱۷ نفر مصدوم

سه دستگاه خودروی اتوبوس مسافربری با بیش از ۴۰ مسافر با یک دستگاه خودروی نیسان وانت برخورد کرده که در اثر آن تعداد زیادی از سرنشینان و همچنین راننده و کمک راننده یک دستگاه اتوبوس در داخل خودرو محبوس شده و قادر به خارج شدن از خودرو نبودند. در این حادثه ۱۷ نفر از مسافران دچار آسیب دیدگی شدند که جهت مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند.

 

تصادف زنجیره ای ۳ دستگاه اتوبوس بین شهری و یک دستگاه نیسان در بلوار شهید تندگویان منجر به مصدومیت ۱۷ نفر شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز شنبه درباره جزییات این سانحه رانندگی به ایرنا گفت: ساعت ۱:۱۱ دقیقه بامداد حادثه تصادف بین چند دستگاه خودرو در مسیر شمال به جنوب بلوار تندگویان بعد از خیابان شقایق به سامانه ۱۲۵ و بلافاصله ماموران ۳ ایستگاه آتش نشانی با امکانات کامل به محل اعزام می‌شوند.

سید جلال ملکی افزود: با حضور آتش نشانان مشاهده شد که ۳ دستگاه اتوبوس مسافربری بین شهری و همچنین یک دستگاه نیسان به‌دلایل نامشخص با یکدیگر برخورد کردند.

وی ادامه داد: بر اثر این تصادف بخشی از مسیر مسدود شده بود که با کمک عوامل پلیس راهور بخشی از راه برای تردد خودروها باز شد.

به گفته ملکی، آتش نشانان وارد عملیات نجات شدند و مسافران اتوبوس که برخی از آنها مصدوم بودند را از داخل اتوبوس خارج کردند.

وی خاطرنشان کرد: در داخل اتوبوس سومی که مسافران بیشتری نیز داشت راننده و شاگرد در پشت داشبورد و فرمان محبوس شده بودند که آتش نشانان با تجهیزات هیدرولیکی قطعات خودرو را برش داده و این ۲ نفر مصدوم را خارج کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران یادآور شد: در پایان عملیات آتش نشانان، ۱۴ مرد و ۳ زن که از نواحی مختلف اندام ها دچار مصدومیت شده بودند تحویل عوامل اورژانس شدند و محل جهت بررسی در اختیار کارشناسان پلیس راهور قرار گرفت.

به نظر می‌رسد باران نسبتا شدید تهران که هم اکنون نیز ادامه دارد از عوامل اصلی بروز این تصادف است.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 68896

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =