آخرین اخبار

انبار لوازم خانگی احتکار شده در رشت کشف شد

حوادث رکنا: معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از کشف انباری احتکاری از لوازم خانگی در رشت توسط بازرسان این سازمان خبر داد و گفت: پرونده این متخلف به ارزش بیش از یک میلیارد تومان برای رسیدگی به تعزیرات ارسال شد.

به گزارش رکنا، مهدی نقدی روز چهارشنبه اظهار داشت: این انبار مربوط به فردی و دارای لوازم خانگی احتکار شده همچون کولر ، آبگرمکن و پکیج به ارزش بیش از یک میلیارد تومان بود .

وی تصریح کرد: انبارداران محصولات مختلف توجه داشته باشند که موظفندتا موجودی انبار خود را در سامانه جامع انبارها ثبت کنند و پس از فروش با صدور حواله ، میزان موجودی جدید را با احتساب کم شدن به واسطه فروش ثبت جدید کنند.

وی با تاکید بر ضرورت ثبت موجودی جدید پس از فروش ادامه داد: اگر موجودی انبار پس از مدتی ثابت بماند و هیچ کسری اتفاق نیفتد ، کالاهای آن انبار پس از مدتی جزو احتکار محسوب می شود .

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی ، با تماس به سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند.
گیلان دارای بیش از ۱۱۰ هزار واحد صنفی است 

کد خبر 68477

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =