آیا فسخ یک طرفه قرارداد بین کارگر و کارفرما قانونی است؟

آیا فسخ یک طرفه قرارداد بین کارگر و کارفرما قانونی است؟

طبق ماده ۲۵ قانون کار هر گاه قرارداد کار برای مدت موقت و یا برای انجام کار معین، منعقد شده باشد هیچ یک از طرفین به تنهایی حق فسخ آن را ندارند

کد خبر 6820

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =