آخرین اخبار

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس خواستار اتخاذ سیاست هایی برای جلوگیری از ریزش بازار سرمایه و فقیر شدن قشر متوسط جامعه شد.

  ایسنا، علیرضا ورناصری در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس خطاب به رئیس جمهور، بیان کرد: بنا بر اصل ۲۲ قانون اساسی جان، مال، مسکن و حیثیت مردم دارای مصونیت است. آقای رییس جمهور شما که بر اساس اصل ۱۲۳ قانون اساسی بعد از مقام معظم رهبری عالی ترین مقام رسمی کشور هستید، مکلف به اجرای قانون اساسی می باشید.

وی در ادامه اظهار کرد: با فضاسازی و تبلیعات گسترده بورس را مکانی امن برای سرمایه گذاری معرفی کردند و این بازار را که ماهیتا ریسک آمیز است، بازاری مطمئن برای سرمایه گذاری جلوه دادند و باعث شدند تا مردم سرمایه های خرد خود را به بورس بیاورند و تمام نقدینگی جامعه را به این بازار هدایت کردتد.

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس تصریح کرد: مردم در این وضعیت اقتصادی که امید خود را برای درآمدزایی از دست داده بودند، سرمایه های خود را به بورس آوردند اما با ریزش بورس دارایی و سرمایه مردم به باد رفت.

ورناصری در پایان تاکید کرد: با سیاست های اجرایی به دور از تبلیغات جلوی ریزش این بازار و فقیر شدن طبقه متوسط جامعه را گرفته و اعتماد خدشه دار شده مردم را ترمیم کنید.

کد خبر 68165

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =