۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
حمله دوباره مارادونا به پله

اسطوره فوتبال آرژانتین و سرمربی فعلی تیم خیمناسیا لاپلاتا بار دیگر بهانه‌ای برای حمله به پله پیدا کرد.

به گزارش تلکسیران، دیه‌گو مارادونا در یک مصاحبه شبکه TyC Sports آرژانتین، می‌گوید که هموطن فقید او آلفردو دی‌استفانو بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است اما حتی بعد از او هم پله، نمی‌تواند ادعا کند که دومین بازیکن برتر تاریخ فوتبال است.

سرمربی تیم خیمناسیا لاپلاتای آرژانتین گفت: من فکر می‌کنم که آلفردی دی‌استفانو بهترین بازیکن دنیا است، او از همه بهتر بود حتی از من. پله اما نمی‌خواست به این موضوع اذعان کند. دوستان پله از خودشان یک جایزه ساخته‌اند به عنوان جایزه اسطوره زنده فوتبال. من حتی در ریودوژانیرو هم پله را برای کسب عنوان بهترین بازیکن تاریخ شکست می‌دهم.

مارادونا درباره اینکه باارزش‌ترین پیراهنی که با یک بازیکن عوض کرده و بهترین هم‌تیمی دوران بازیگری‌اش هم گفت: بهترین پیراهن‌هایی که در دوران بازیگری‌ام عوض کردم، متعلق به رود گولیت و فن‌باستن در میلان بودند. بهترین بازیکنی هم که کنارش بازی کردم، کارِکا بود.

اسطوره فوتبال آرژانیتن در پاسخ به این سؤال که اگر امروزه بازیکن فوتبال بود چند تا توپ طلا داشت، گفت: من فکر می‌کنم که تعدادشان زیاد بود ما الان مسی در این زمینه بهترین است.

مارادونا درباره مسی و ضربات آزادش هم عنوان کرد: من به مسی یاد دادم که چطور در ضربات آزاد به توپ ضربه بزند اما اگر او موفقیتی در زدن این ضربات دارد، حاصل توانایی و لیاقت خودش است. اگر هنوز بازی می‌کردم هرگز دوست نداشتم که با او روبه‌رو شوم. من از مسی انتقاد نمی‌کنم. این پسر می‌آید و بازی می‌کند و چون سرود ملی را نمی‌خواند می‌گویند که کاتالان است. من اما دوست لئو هستم.

کد خبر 6700

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =