آخرین اخبار

استخدام رانتی فعالین ستاد انتخاباتی روحانی در کرمانشاه+سند

کرمانشاه- گزارش خبرگزاری مهر در خصوص استخدام رانتی استانداری کرمانشاه با انتشار سند درخواست این استخدام غیرقانونی، تایید شد.

به گزارش خبرنگار مهر، چندی پیش خبرگزاری مهر گزارشی در خصوص استخدام رانتی برخی از اعضا ستاد انتخاباتی رئیس جمهور در استانداری کرمانشاه منتشر کرد و از استاندار کرمانشاه خواست در مورد این شائبه روشنگری کند.

در این گزارش به اعتراض کاربران شبکه‌های مجازی در خصوص استخدام رانتی اشاره شده بود که بعضاً هیچ سابقه و رزومه ای، جز حضور در ستادهای انتخاباتی آقای رئیس جمهور ندارند.

صبح امروز رسانه‌های محلی کرمانشاهی نامه درخواست جذب غیرقانونی ۲۰ فعال انتخاباتی ستاد رئیس جمهور خطاب به رئیس برنامه و بودجه کشور را با امضای استاندار کرمانشاه منتشر کردند و دیگر در قضیه این استخدام، شائبه‌ای وجود ندارد.

متن درخواست استخدام خارج از ضابطه استاندار به شرح زیر است:

«با عنایت به قول مساعد ریاست محترم جمهور در همایش استانداران در مجموعه سعدآباد در سال ۱۳۹۸ مبنی بر بکارگیری و جذب تعداد ۲۰ نفر از فعالان ستاد انتخاباتی در سال‌های ۹۲ و ۹۶ در استان کرمانشاه به استحضار می‌رساند با توجه به اینکه تاکنون مکاتبات و پیگیری‌های مکرری در این خصوص صورت پذیرفته و نتیجه مشخصی در خصوص اخذ و تخصیص شناسه استخدامی افراد معرفی شده حاصل نگردیده، لذا خواهشمند است با توجه به فرصت اندک باقی مانده تا پایان دولت دوازدهم و وضعیت خاص معیشتی این افراد که عمدتاً دارای تحصیلات عالیه و جایگاه خاص سیاسی، اجتماعی و فرهنگی می‌باشند دستور فرمائید اقدام لازم در این خصوص معمول گردد.»

خبرگزاری مهر تا مشخص شدن همه زوایای استخدام رانتی در استانداری کرمانشاه پیگیر مساله خواهد بود و از استاندار کرمانشاه مطالبه‌گر پاسخگویی در این خصوص خواهد بود.

کد خبر 63095

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =