آخرین اخبار

مرغ استراماچونی همچنان یک پا دارد؛ «دیگر سرمربی استقلال نیستم»

«آندره‌آ استراماچونی» از طریق یکی از شبکه‌های مجازی با شفاف‌سازی در خصوص شرایط موجود و مذاکرات با باشگاه استقلال، اعلام کرد: با توجه به عدم تغییر شرایط طی مدتی که از تهران رفته ام، دیگر سرمربی استقلال نیستم.

به گزارش تلکسیران،آندره‌آ استراماچونی با استفاده از قابلیت لایو استوری در اینستاگرام گفت: بدنبال انتشار برخی اخبار غلط و گمراه کننده طی چند روز اخیر از سوی برخی از رسانه‌ها چه در ایران و چه خارج از ایرامن، لازم دیدم تا اینجا حاضر شده و به شرح زیر شفاف سازی کنم.

وی ادامه داد: از زمانی که بعد از بیش از ۵ ماه تلاش دوستانه در راستای حل مشکلات با سران ارشد باشگاه استقلال، مجبور به ترک تهران شدم، تک تک روزها سعی کردم تا راه حلی را برای بازگشت و از سر گرفتن کارم با استقلال و بازیکنانم و مهم‌تر از همه بودن در کنار هواداران آبی محبوبم پیدا کنم.

استراماچونی با وجود تلاش‌های زیاد و حسن نیت من، هیچ اقدام قاطعانه ای از سوی باشگاه انجام نشده است. با تمام احترامی که برای هواداران بزرگ استقلال و بازیکنان این تیم قائلم با کمال ناراحتی و تاسف یک بار دیگر باید بگویم و تایید کنم که در این ۹ روز هیچ چیزی به معنای واقعی کلمه هیچ چیزی تغییر نکرده است و من دیگر سرمربی استقلال نیستم.

کد خبر 6241

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =