تعویق لیگ برتر به سود کدام تیم‌ها شد؟

تعویق شش روزه مسابقات لیگ برتر فوتبال بیستم، به سود برخی از تیم‌ها شده است.

خبرگزاری میزان : سازمان لیگ فوتبال ایران یکی، دو روز پیش اعلام کرد که با توجه به گسترده‌تر شدن شیوع ویروس کرونا در کشور و بالا رفتن آمار مبتلایان و فوتی‌ها و همچنین بنابر درخواست فدراسیون پزشکی ورزشی شروع مسابقات لیگ برتر بیستم شش روز به تاخیر افتاده است. با وجود اینکه معمولا تاخیر در زمان برگزاری مسابقات، برنامه‌ریزی تیم‌ها را به‌هم می‌زند، اما به نظر می‌رسد این تعویق به سود برخی از باشگاه‌ها شده است.

استقلال، شهرخودرو مشهد، ماشین‌سازی تبریز، سپاهان اصفهان، گل‌گهر سیرجان، ذوب‌آهن اصفهان، نساجی مازندران، صنعت نفت آبادان، تراکتور و نفت مسجدسلیمان تیم‌هایی هستند که در فصل جدید کادرفنی آنها دستخوش تغییرات شده و به نظر می‌رسد این تاخیر در شروع مسابقات به سود آنها هم باشد. تیم‌ها این روزها مشغول برگزاری تمرینات و آماده‌سازی خود برای شروع مسابقات هستند و همین تاخیر یک هفته‌ای باعث می‌شود تا آنها خود را بهتر از پیش آماده برگزاری رقابت‌ها کنند.

از بین تیم‌های نامبرده، استقلال تمرینات خود را دیرتر از سایر تیم‌ها آغاز کرده و شاید از بین همه آنها استقلال سود بزرگی از تاخیر در مسابقات ببرد چراکه تا پیش از این کادرفنی این تیم تصمیم گرفته بود هر روز دو نوبت تمرین داشته باشند.

کد خبر 62254

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =