آخرین اخبار

منصوریان: بازیکن ۳ میلیاردی شده ۱۰ میلیارد!

سرمربی تراکتور به میزان قیمت قرارداد درخواستی بازیکنان اعتراض کرد.

آفتاب‌نیوز :

علیرضا منصوریان در حاشیه تمرین امروز (سه‌شنبه) تراکتور اظهار کرد: ما نسبت به فصل گذشته پنج بازیکن خارجی‌مان و پنج بازیکن ترکیب اصلی‌ را از دست دادیم. در بازار نقل و انتقالات قیمت‌ها به صورت کاذب بالا رفته و واقعی نیست. نمی‌شود بازیکنی که فصل گذشته یک و نیم میلیارد قراردادش بوده الان پنج و نیم میلیارد پول بخواهد یا بازیکنی که ۳ میلیارد بوده امسال ۱۰ میلیارد درخواست کند. حباب ایجاد شده ولی متأسفانه این حباب در حال تبدیل شدن به واقعیت است.

سرمربی تیم تراکتور اضافه کرد: بازیکنی که سال گذشته قراردادش سه، چهار میلیارد بوده امسال از باشگاه ما ۱۰ میلیارد خواسته است. سیاستی که ما با مالک، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره داشتیم این بود که در عین حال که باید نقاط ضعف را پوشش بدهیم و خواسته هواداران را عملی کنیم، زیاد وارد این فضای حبابی هم نشویم.

منصوریان ادامه داد: باشگاه ما خصوصی است و مالک باشگاه برای اموالش زحمت کشیده و از همه مهم‌تر به بالا رفتن آوازه باشگاه تراکتور کمک کرده است. امکانات تمرینی ما با امکانات تیم‌های صنعتی برابری می‌کند و حتی در امکانات لجستیکی بالاتر هم هستیم. نقاط ضعف‌مان را می‌دانیم و سعی کردیم آنها را پوشش دهیم ولی سعی کردیم آینده را هم ببینیم. ما هفت، هشت بازیکن جوان خیلی خوب جذب کردیم که سه، چهار بازیکن را در تیم‌های پایه دیدم و به بزرگسالان آوردم.

کد خبر 61905

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =