آخرین اخبار

به گزارش رکنا، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" گفت: با دریافت گزارش مردمی و رصدهای اطلاعاتی مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارد مقداری مواد مخدر از استان های جنوبی کشور خریداری و به شهر تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار ماموران پایگاه سوم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران قرار گرفت.

 این مقام انتظامی بیان داشت: در ادامه تحقیقات انجام شده مشخص شد، متهم با همکاری همسرش تحت پوشش مسافرت خانوادگی با استفاده یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس محموله مواد مخدر را تهیه و پس از گذشتن از شهر سیرجان به شهر تهران منتقل خواهد کرد.
سرهنگ حسنوند گفت: با تکمیل رصد های اطلاعات و تحقیقات پلیسی، نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری و جلب متهمان اخذ شد و تیمی از ماموران پایگاه سوم به شهرستان "جیرفت" اعزام شدند.
وی افزود: با همکاری مشترک پلیس شهرستان جیرفت محورهای مواصلاتی به شهرستان جیرفت کنترل و خودروی متهمان شناسایی و ماموران اعزامی موفق شدند در عملیاتی مشترک خودروی سواری متهمان را متوقف و این زوج قاچاقچی را دستگیر کنند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، افزود: در بازرسی از خودرو متهمان 62 کیلو تریاک کشف شد.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهمان به مقر پلیس منتقل و پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند. 

کد خبر 61452

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =