آخرین اخبار

سقوط یک فروند هواپیما در لوئیزیانای آمریکا ۲ کشته بر جا گذاشت

رسانه‌های آمریکایی خبر داده‌اند در نزدیکی‌های ظهر روز جمعه یک فروند هواپیما مدل «سِسِنا ۱۸۲» در جنوب ایالت لوئیزیانا سقوط کرده است. بر اثر سقوط این هواپیما در نزدیکی‌های رود «هَچ» در منطقه «پریش تربون»، ۲ نفر از سرنشینان آن کشته شده‌اند. آسوشیتدپرس نوشته اجساد این حادثه به پزشک قانونی این منطقه منتقل شده‌اند اما هنوز هویت آنان شناسایی نشده‌ است.

 

رسانه‌های آمریکایی از سقوط یک فروند هواپیما در ایالت لوئیزیانا و کشته شدن دو سرنشین آن خبر داده‌اند.

به گزارش فارس، رسانه‌های آمریکایی خبر داده‌اند در نزدیکی‌های ظهر روز جمعه یک فروند هواپیما مدل «سِسِنا ۱۸۲» در جنوب ایالت لوئیزیانا سقوط کرده است.

به نوشته خبرگزاری آسوشیتدپرس، بر اثر سقوط این هواپیما در نزدیکی‌های رود «هَچ» در منطقه «پریش تربون»، ۲ نفر از سرنشینان آن کشته شده‌اند.

آسوشیتدپرس نوشته اجساد این حادثه به پزشک قانونی این منطقه منتقل شده‌اند اما هنوز هویت آنان شناسایی نشده‌ است.

«پیتر نادسون»، سخنگوی هیئت ایمنی حمل و نقل ملی در آمریکا به رسانه‌های خبری گفته این هواپیما ساعت ۱۱ صبح روز جمعه از فرودگاه هوما-تربون به پرواز درآمده و و به سمت شهر برنهام در ایالت تگزاس حرکت کرده است.

مقامات محلی گفته‌اند مأموران گشت آبی از اداره کلانتری پریش تربون، اداره حیات وحش و ماهیگیری و همچنین کارکنان اداره آتش‌نشانی این منطقه با استفاده از مختصات ارائه شده کار جست‌وجو برای یافتن لاشه این هواپیما را آغاز کردند. 

اداره کلانتری این منطقه گفته اداره هوانوردی فدرال، تحقیقات در مورد علت این حادثه را به دست خواهد گرفت. 

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 61224

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =