آخرین اخبار

واکنش معاون رئیس جمهور به اظهارات ذوالنوری: ایشان و همفکرانشان نه تحلیل واقع بینانه و مبتنی برآسیب شناسی درست از اوضاع کشور دارند / نه فهم روشن و دقیقی از سامان دادن به مشکلات موجود!

جمشید انصاری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در توئیتی در واکنش به سخنان ذوالنوری نوشت: اینکه آقای ذوالنور تصور کرده اندبا استیضاح آقای رییس جمهوراوضاع نابسامان فعلی سامان پیدا می کند نشان دهنده این واقعیت است که ایشان و همفکرانشان نه تحلیل واقع بینانه و مبتنی برآسیب شناسی درست ازاوضاع و شرایط کشور دارندونه فهم روشن و دقیقی از سامان دادن به مشکلات موجود!!

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور نسبت به سخنان ذوالنوری واکنش نشان داد.

به گزارش انتخاب، جمشید انصاری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در توئیتی در واکنش به سخنان ذوالنوری نوشت: اینکه آقای ذوالنور تصور کرده اندبا استیضاح آقای رییس جمهوراوضاع نابسامان فعلی سامان پیدا می کند نشان دهنده این واقعیت است که ایشان و همفکرانشان نه تحلیل واقع بینانه و مبتنی برآسیب شناسی درست ازاوضاع و شرایط کشور دارندونه فهم روشن و دقیقی از سامان دادن به مشکلات موجود!!

دیروز حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در حساب توییتری خود نوشت: «جناب روحانی اگر برای توجیه مذاکره با دشمن، علت صلح امام حسن بامعاویه راخواست اکثر مردم از امام ذکر میکنید! امروز اکثریت قاطع ملت ایران به کمتر از عزل و مجازات شما راضی نمیشوند؛ با منطق شما، رهبر انقلاب باید دستور دهند هزار بار شما را اعدام کنند تا دل مردم عزیز راضی شود».

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 61221

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =