آخرین اخبار

به گزارش رکنا، محورهای مواصلاتی استان کهگیلویه و بویراحمد گاه و بی‌گاه شاهد تصادفات خونین و غمباری است که علت آن یا بی‌احتیاطی رانندگان و یا نقاط حادثه‌خیزی است که چنین اتفاقات ناخوشایندی در آن‌ها رخ می‌دهد.

 در آخرین اتفاق جاده‌ای در محور یاسوج به شیراز بر اثر برخورد پژو و پراید متاسفانه 12 نفر مصدوم می‌شوند که بنا به گفته محسن جلیل رئیس اورژانس 115 استان با 6 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتو آمبولانس به مراکز درمانی منتقل می شوند و حال برخی از آن‌ها طبق گفته این مسوول چندان رضایت‌بخش نیست.

اما سرهنگ بهنام ویسی‌پور رئیس پلیس راه استان به علت حادثه اشاره می‌کند که به دلیل انحراف به چپ خودروی پژو این اتفاق رخ می‌دهد و چنین حادثه‌ای رقم می‌خورد.

این مسوول به سرنشینان پر شمار خودروی پراید اشاره می‌کند که جملگی مصدومان این تصادف از سرنشینان پراید هستند و به مردم توصیه می‌کند به دلیل خطرات جاده‌ای به اندازه ظرفیت خودرو اقدام به حمل سرنشین کنند.

وی همچنین به وضعیت نامطلوب جاده یاسوج به شیراز حدفاصل پریکدان تا تنگ سرخ اشاره می‌کند که خطرآفرین است و به مسوولان توصیه می‌کند فکری به حال این محور کنند.

ویسی‌پور گفت: به دلیل رفت و برگشت بودن و کم عرض بودن جاده چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد و در کل به دلیل وجود نقاط حادثه‌خیز متعدد 10 درصد از تلفات جاده‌ای مربوط به این محور است. 

کد خبر 60525

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =