آخرین اخبار

مراسم قالیشویان در کاشان برگزار نشد

مسلم محمودزاده گفت: با توجه به اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا و مصوبه شورای تامین شهرستان مراسم سنتی مذهبی قالیشویان امسال برگزار نشد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان در خصوص برنامه‌های اوقاف شهرستان کاشان در برگزاری مراسم‌های ماه صفر اظهار کرد: بحران شیوع کرونا در استان اصفهان و به ویژه شهرستان کاشان تشدید شده و از این رو همه اقدامات مطابق با مصوبات ستاد مقابله با کرونا انجام می‌شود.

وی افزود: از این رو به منظور پیشگیری از شیوع این بیماری و همچنین رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی و بنا بر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و همچنین اعلام شورای تامین شهرستان کاشان سال جاری مراسم قالیشویان برگزار نشد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان اضافه کرد: بر این اساس با توجه به هماهنگی انجام شده با ستاد برگزاری مراسم قالیشویان و برگزاری جلسات متعدد صرفا دو شب مراسم عزاداری مختصر در صحن مطهر عامر بن ناصر فینی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

وی تصریح کرد: باید توجه داشت که درب صحن‌های مطهر به روی زائران بسته بود و صرفا در شامگاه پنج شنبه برای برگزاری نماز و عزاداری اعلام شده باز و مجددا بسته شد.

محمود زاده گفت: از این رو از همه عزاداران خواستیم به منظور رعایت هر چه بهتر دستورالعمل ها همکاری لازم با عوامل اجرایی آستان مقدس و ستاد قالیشویان را داشته باشند.

کد خبر 60500

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =