آخرین اخبار

کرونا / به گزارش رکنا، بر اساس آخرین اخبار در کشور، استان زنجان به لحاظ شیوع بیماری کرونا در وضعیت قرمز قرار دارد و پیک سوم بیماری کرونا نیز در دو شهرستان استان زنجان آغاز شده که نیازمند رعایت جدی پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی و نیز استفاده از ماسک است.

 در خصوص وضعیت مبتلایان ویروس کرونا در استان زنجان طی ۲۴ ساعت گذشته، ۲۳ مورد مثبت بستری و ۱۰۸ مورد مثبت سرپایی ابتلا به بیماری کرونا از لحاظ آزمایشگاهی به ثبت رسید.

طی ۲۴ ساعت گذشته در استان زنجان، ۱۰۸ مورد مثبت ابتلا به بیماری کرونا به‌صورت سرپایی شناسایی شد و در حال حاضر ۱۶ هزار و ۶۴ مورد مثبت سرپایی بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی مبتلا به بیماری کرونا هستند و از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون مجموع موارد مثبت سرپایی ابتلا به بیماری کرونا در استان زنجان، ۱۹ هزار و ۹۹۴ مورد بوده است.

در حال حاضر ۳۹۵ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های زنجان بستری هستند که موارد مثبت بستری امروز (۱۵ مهرماه) ۲۳ مورد بوده و از ابتدای شیوع کرونا تاکنون مجموع بیماران کرونایی بستری در استان به ۱۱ هزار و ۸۷۲ نفر رسیده است.

متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته، ۴ بیمار مبتلا به کرونا در این استان جان خود را از دست داده‌اند. گفتنی است از ابتدای شیوع کرونا تاکنون مجموع بیماران فوت شده به ۵۳۳ نفر رسیده است.

قابل ذکر است، از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان زنجان مجموع بیماران بهبودیافته و ترخیص شده مبتلا به کرونا نیز ۳۲۵۶ مورد گزارش شده است.  


 
کد خبر 58992

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =