آخرین اخبار

لیدر اصلاح‌طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ کیست؟

یک فعال سیاسی اصلاح طلب معتقد است در شرایط کنونی باید اصلاح طلبان گرد محور سید محمد خاتمی فعالیت جدی انتخاباتی خود را برای سال ۱۴۰۰ آغاز کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدرضا خباز فعال سیاسی اصلاح طلب در بخشی از گفتگوی تفصیلی خود با خبرآنلاین در پاسخ به این پرسش که کدام شخصیت و یا حتی نهاد سیاسی درون اصلاح طلبان باید به عنوان محور در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال آینده قرار بگیرد؟، اظهار کرد: تلاش‌های اخیر آیت الله موسوی خوئینی‌ها بسیار قابل ستایش است، در واقع تلاش‌های ایشان برای جریان اصلاحات و انقلاب اسلامی غیرقابل انکار است.

  وی افزود: بنده معتقدم تنها فردی که در جریان اصلاحات در شرایط کنونی قدرت ایجاد اجماع را دارد، شخص آقای سید محمد خاتمی است. البته تصور بنده این است که اطلاعیه اخیر آیت الله موسوی خوئینی‌ها طی هماهنگی با آقای خاتمی نگارش شده باشد. 

خباز تأکید کرد: اعضای مجمع روحانیون مبارز می‌توانند با محوریت قرار دادن آقای خاتمی بخشی از جریان اصلاحات را جهت ایجاد انسجام در این جریان، گرد هم بیاورند. نباید فراموش کنیم آقای خاتمی علاوه بر اصلاح طلبان در میان مردم نیز دارای محبوبیت زیادی است، زیرا عملکرد مثبت دولت ایشان در حوزه‌های مختلف داخلی و خارجی و رفتار شخصی آقای خاتمی هنوز به عنوان یک نمونه یادآوری می‌شود.

۲۷۲۱۹

کد خبر 58770

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =