آخرین اخبار

کشف محموله قاچاق سیگار از یک کامیون بار علوفه در همدان

همدان - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از کشف محموله ۲۰ میلیارد ریالی قاچاق سیگار از یک کامیون بار علوفه در همدان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی همدان؛ داریوش جودکی از کشف محموله ۲۰ میلیارد ریالی قاچاق سیگار در همدان خبر داد و اظهار کرد: فردی اقدام به قاچاق بیش از دو میلیون و ۸۰۰ هزار نخ سیگار خارجی به ارزش تقریبی ۲۰ میلیارد ریال با یک دستگاه خودرو کامیون کرده بود که دستگیر شد.

وی بیان کرد: متهم سیگارها را از استان‌های غربی زیر بار علوفه جاسازی کرده بود که در گلوگاه شهید زارعی همدان به دام افتاد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان عنوان کرد: پس از توقیف خودرو پرونده متهم هم اکنون در شعبه ویژه رسیدگی به جرایم قاچاق کالا و ارز مستقر در گلوگاه شهید زارعی همدان در حال رسیدگی است.

وی در ادامه از جریمه ۱۱۴ میلیون ریالی قاچاق دیسک و صفحه نیز خبر داد و افزود: ۲۰ عدد صفحه کلاچ قاچاق از انبار یک فروشگاه کشف شد.

جودکی با بیان اینکه متهم علاوه بر ضبط کالا به پرداخت جزای نقدی در حق صندوق دولت نیز محکوم شد؛ گفت: طبق گزارش سازمان صمت همدان پس از بازرسی از انبار یک فروشگاه تعداد ۲۰ عدد صفحه کلاچ کامیون به ارزش بیش از ۹۷۵ میلیون ریال کشف و پرونده به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

وی اضافه کرد: شعبه پنجم این اداره کل پس از اجرای تشریفات قانونی و صدور رأی مقتضی متهم را علاوه بر ضبط کالا به پرداخت مبلغ ۱۱۴ میلیون و ۴۳۲ هزار ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد که پس از تأیید در شعبه تجدید نظر و قطعیت رأی پرونده هم اکنون در اجرای احکام در حال اجراست.

کد خبر 58692

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =