آخرین اخبار

قول کریم باقری به هواداران:مشکل شجاع را حل می‌کنم

مربی تیم پرسپولیس گفت: دوستان به من لطف دارند اما من کوچکترین نقش را در موفقیت‌های پرسپولیس دارم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کریم باقری پس از بازگشت از ایران در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) اظهار داشت: جا دارد از همه عوامل تیم و هر کسی که در تیم پرسپولیس بوده است. شما می‌دانید در فاصله سه روز به سه روز بازی کردند، سخت است اما بچه‌ها نشان دادند فوق‌العاده هستند و لیاقت حضور در فینال دارند. به همه هواداران تبریک می‌گویم امیدوارم تا روز فینال آماده شویم و بتوانیم قهرمانی را به دست بیاوریم.

وی در مورد شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس و همچنین محرومیت شش ماهه عیسی آل‌کثیر توضیح داد: این‌ها هم برمی‌گردد به مسائل باشگاه و اینکه مدیران بتوانند آن را جمع و جور کنند. محرومیت آل‌کثیر که قبل از بازی اتفاق افتاد جالب نبود و کار خیلی سخت شد اما بچه‌ها توانستند این هدیه را به هواداران بدهند.

مربی تیم پرسپولیس در مورد عملکرد خوب این تیم نیز تصریح کرد: گل‌محمدی تمام نکات فنی را گوشزد کرد. النصر را خوب آنالیز کردیم و خدا را شکر توانستیم نتیجه بگیریم.

باقری در مورد اینکه خیلی‌ها اعتقاد دارند او بیشترین نقش را در موفقیت‌های پرسپولیس دارد، گفت: من کوچکترین عضو باشگاه هستم، این را واقعا می‌گویم. ما کنار تیم هستیم و اگر بازیکنی مشکلی داشته باشد سعی می‌کنیم حل کنیم، وگرنه من کوچکترین نقش را در موفقیت‌ها داشتم. بازیکنان، گل‌محمدی، پیروانی و کادرفنی تلاش زیادی در این چند وقت کردند و امیدوارم اتفاقات خوبی در آینده رقم بخورد.

«خیلی از استقلالی‌ها می‌گویند آرزو دارند کسی مثل کریم باقری را در تیم‌شان داشته باشند». وی در واکنش به طرح این موضوع گفت: دوستان لطف دارند. همه تیم‌ها بزرگتر دارند و کار می‌کنند. تمام تلاش ما این است که کار را خوب جلو ببریم و کنار بچه‌ها باشیم.

مربی پرسپولیس در پایان در واکنش به این موضوع که پیش از اعزام به قطر به هواداران قول داده بود مشکل خلیل‌زاده را حل و این بازیکن را در تیم ماندنی کند، گفت: بله من روی حرفم هستم و ان‌شاءالله سر فرصت با شجاع به باشگاه می رویم و امیدواریم مشکل او را حل کنیم.

۲۵۵ ۲۵۱

کد خبر 58495

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =