آخرین اخبار

نماینده خرم آباد در مخالفت با رزم حسینی:رای آوردید به فکر لرستان باشید

مهران ویس کرمی ، نماینده خرم آباد در مخالفت با رزم حسینی وزیر پیشنهادی صمت گفت: من فکر می کنم وزیر پیشنهادی عزم جدی برای احیای صنایع تعطیل و نیمه تعطیل را ندارند .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این نماینده مجلس یازدهم گفت: این صنایع تعطیل و نیمه تعطیل در استان لرستان صدای مردم را در آورده و مردم می‌گویند ما را از نظر صنعتی به دهه ۵۰ برگردانید و این برای وزارت صمت خجالت آور است .

 وی با تاکید بر اینکه این وضعیت را همفکران ایجاد کردند ، گفت: گویا قرار است همان باقیمانده مدیریت سازندگی و اصلاحات چشم خود را بر صنعت نیازمند احیا فروبندد. چرا باید استانی که ۴ درصد سنگ‌های تزئینی جهان را دارد، به خام فروشی رو بیاورد .

 او تاکید کرد: من برنامه‌ای برای احیای معادن کوچک ندیدم . قلعه گنج که بدان افتخار می‌کنید به بنیاد مستضعفان تعلق دارد.او در خصوص تحصیلات رزم حسینی نیز گفت: شما تجربه دارید اما تحصیلات شما در حد لیسانس است و در کشوری با این همه تحصیل کرده زیبنده نیست به کسی مسئولیت بدهد که لیسانس دارد.

او گفت: فعالیت شما برای واردات سنگین به شما اجاره داوری بر غول‌های واردات می دهد؟ گویا قصد دارید با همین مدیران فعلی کار کنید و من فاتحه صنعت در استان لرستان را خوانده‌ام. برنامه شما را در حد کسی که استخوان خرد کرده صنعت باشد، نمی‌بینم. پروپوزال‌نویس می‌تواند این برنامه را تهیه کند.ترس من این است که با این سیاست‌ها از مافیای واردات و صنعت رودست بخورید.

 وی با اشاره به اینکه احتمال می دهد رزم حسینی رای اعتماد را بگیرد، گفت: فکر کنم مجلس به شما رای می دهد اما تمام ایران در یک یا چند استان خلاصه نمی شود و مردم مظلوم لرستان حق زیادی به گردن شما دارند و خواستار تغییر اساسی در مدیریت استان هستند . در ضمن اگر مدیریت صمت را تغییر ندهید به لرستان ظلم و خیانت کرده اید .

 ایشان در دور زدن تحریم نقش داشته‌اید اما ماهیت کار طوری است که قابل اثبات یا رد نیست . آیا صحت دارد دختر شما در برخی شرکت های اقماری دارای سمت است و شهروند رسمی کاناداست اگر من را توجیه کنید شاید رای دادم .

او اضافه کرد: اگر مجلس رای بدهد در باب حل مشکل کشور است و دغدغه معیشت و بازار خودرو دست به این اقدام می‌زند.

۲۲۳۲۲۳

کد خبر 57194

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • مهدی IR ۱۴:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
    0 0
    تو خودت به فکر لرستان بودی دنا پلاس نصف قیمتو خرج مردم میکردی