آخرین اخبار

حواشی بورسی توئیتر / واکنش احتمالی صدا و سیما: بورس امریکا و اروپا سقوط کرد!

مخابره اخبار سیاسی، تشویق مردم به سرمایه‌گذاری در بورس و رشد چشم‌گیر بازارهای موازی مانند دلار در مقابل بازار سهام بسیاری از مردم را نسبت به بازار سرمایه دلسرد کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، با تداوم ریزش شاخص کل بازار سهام و صف‌های فروش ایجاد شده در سهم‌های شاخص‌ساز، به نظر می‌رسد اعتماد بخش قابل توجهی از مردم نسبت به بازار سرمایه از دست رفته است. بورس حالا در توییتر یکی از موضوعاتی است که مدام ترند می‌شود.

برخی توئیت‌های مردم در ادامه آمده است:

شوخی با قوانین تازه بورس!

«بورس کوپنی ادامه داره … فک کنم در آینده بگه برای هر میلیون پولی که در بورس میزارین ، بعد هر ماه ۱۰ درصد سود بهتون داده میشه !»

«از امروز تو بورس اگر سهمی بخری نمیتونی همون روز بفروشی! از اینجا تا وال استریت :)))))))) دو هفته دیگه میکنند یک هفته نمیتونی بفروشی چند وقت بعدشم میگن کلا نمیتونی بفروشی هر سهمی میخری پیش ما میمونه امانت تا بزرگ بشی عاقل بشی بهت بدم»

«بنظر میرسه سازمان بورس و شورای عالی بورس ،مسیر را گم کردند ! مشکل هفته های اخیر بازار سرمایه طرف عرضه نیست،ضعف تقاضاست.اگر قوانین و مقرراتی وضع می شود باید در جهت تقویت تقاضا باشد. نوسان گیری روزانه فقط باعث خروج پول میشود»

سهم بفروشیم دلار بخریم؟

«صدا و سیما: مردم نگران نباشید که بورس سقوط کرده چون در آمریکا و اروپا هم سقوط کرده همه چیز عادیه ://»

«بد #نفرین شدیم صبرمون از ایوب هم بیشتر داره میشه تو این خراب شده هیچ روزنه امیدی دیگه وجود نداره ، آخریش هم که #بورس بود با کمک و همدلی حسود ها به فنا رفت»

«باید دلار اصلاح بزنه تا سرمایه ها کوچ کنند سمت بورس وگرنه هی صف فروش هی جمع شدن صف فروش و فرسایشی شدن اصلاح بورس»

«نکته جالبی که چند روز گذشته برخورد کردم، اون طیفی که چند ماه پیش در مورد ورود به بورس از من سوال میکردن الان در مورد خرید دلار می‌پرسند»

«دیگه قرار نیست از اون جلسه‌های میوه خوری و شوآف‌های الکی حمایت از بازار تشکیل بشه؟»

«چند روزی هست تو خصوصی من زیاد میان، سهم بفروشیم بریم دلار بخریم. رفتار کاملا هیجانی چند ماه قبل گفتم بازار بورس ما اصلا باهوش نیست و فقط کوهی از ادعاست. و همیشه هم در حال افراط و تفریط هستش با همان ولعی که در سقف ها سهم میخریدند با همان هیجان در کف ها سهم میفروشند.»

«به نظرم به جای بورس اوراق باید گفت اوراقی ها در بورس»

«اینطوری که شواهد نشون میده فک کنم بلایی که سر بورس امد احتمالا سر دلار و طلا نازل بشه تا اخر مهر …»

«اوضاع حتی از اونیکه تصورشو هم بکنیم وحشتناکتره بورس که ریزشی و پولها همه سمت دلار تا هدف شاید حتی۱۰۰ هزار.تا مهاجرت غیرممکنتر نشده یکی بیاد ازدواج کنیم با وامش مهاجرت تحصیلی کنیم. مدارک من جوره کامل فقط لنگ پولشم. جدیه این تویت ممنون میشم ریت بزنین کیسمو پیدا کنم هدف فقط رفتنه»

تشویق نکنید

« آقایونی که بارها در صداسیما مردم را به حضور در بورس تشویق میکرد اکنون میگویند گول خورده و دولت برنامه ای برای بورس ندارد! توجه دارید؟»

 
کد خبر 56878

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =