آخرین اخبار

تابلوی بورس تهران قرمزپوش شد | افت ۴۳ هزار و ۳۸۵ واحدی شاخص کل

بازار سهام امروز یک‌شنبه ۶ مهرماه با افت سنگین همراه بود و شاخص کل با کاهش ۴۳ هزار و ۳۸۵ واحد بر روی عدد یک میلیون و ۵۷۲ هزار واحد متوقف شد.

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۳۰ شاخص کل با ۴۳ هزار و ۳۸۵ واحد افت رقم یک میلیون و ۵۷۲ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۴۷۳۶ واحد منفی به رقم ۴۰۷ هزار و ۷۳۲ واحد رسید. معامله‌گران امروز  ۵۱۹ هزار و ۸۷۲ معامله به ارزش ۶۴ میلیارد و ۸۲۷ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، سرمایه‌گذاری غدیر، پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت تهران و معدنی و صنعتی گل گهر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

فرابورس نیز با ۲۵۱ واحد کاهش رقم ۱۷ هزار و ۹۵۰ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار  ۳۳۹ هزار و ۶۸۷ معامله انجام داده‌اند که ۲۸ میلیارد و ۸۲۷ میلیون ریال ارزش داشت.

پلیمر آریا ساسول، بیمه پاسارگاد، پتروشیمی زاگرس، بانک دی و سهامی ذوب آهن اصفهان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند. همچنین پتروشیمی مارون و سرمایه‌گذاری مالی سپهر صادرات بیشترین تاثیر مثبت را بر این بازار داشتند.

کد خبر 56860

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =