آخرین اخبار

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
مرگ فجیع بزرگراه بسیج تهران

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران از برخورد یک دستگاه وانت پیکان با یک دستگاه موتورسیکلت در بزرگراه" بسیج" خبرداد و گفت: این حادثه رانندگی یک فوتی در پی داشت.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ" احسان موُمنی" اظهار داشت: ساعت 11:50 ظهر روز گذشته بیست و چهارم شهریورماه وقوع یک فقره تصادف در مسیر شمال به جنوب بزرگراه "بسیج" لاین کندرو بعد از خیابان بقایی به پلیس راهور مخابره که گزارش اولیه حاکی از این بود که یک دستگاه وانت پیکان با یک دستگاه موتورسیکلت برخورد کرده و راکب موتورسیکلت به شدت با زمین برخورد کرده است.

او با اشاره به اینکه بلافاصله و پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی منطقه 15 پلیس راهور پایتخت ، در نشانی اعلامی حادثه حضور یافتند، افزود: متاسفانه در این حادثه راکب موتورسیکلت در محل حادثه فوت کرده است

این مقام انتظامی بیان کرد: کارشناسان علت حادثه را سرعت بالای خودروی وانت و عدم توانایی راننده خودرو در کنترل وسیله نقلیه اعلام کرده اند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران گفت : سرعت مطمئن سرعتی است که در صورت وقوع خطر راننده بتوانند به راحتی وسیله نقلیه را کنترل کند.

او از رانندگان وسایل نقلیه خواست: ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، سرعت مجاز را رعایت کرده قبل از حرکت حتما استراحت کافی و لازم را داشته باشند تا دیگر شاهد اینگونه حوادث نباشیم.

کد خبر 54298

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =