«تصمیم کبرا» را هم باید «تصمیم اکبر» می‌کردیم!

ما با این تصمیم‌گیری فکورانه درس«تصمیم کبرا» را در عمل اجرا کردیم!

هر چند باید نام این تصمیم‌گیری را هم «تصمیم اکبر» می‌کردیم!  مگر شما خودتان خواهر و مادر ندارید؟ آیا نمی‌دانید زنان فقط در استادیوم‌ها منقلب نمی‌شوند؟ کدام‌تان حاضر است ناموسش زیر یک درخت(که می‌دانیم و می‌دانید داستان درخت و تکیه بر آن چیست) با تعدادی پسرک، تک و تنها باشد؟ چرا بیخود و بی جهت به ما انگ حذف می‌زنید؟ ما آن دخترکان را همچون شاخه‌های گل از یک باغ مسئله‌دار تفکیک جنسیتی کردیم و به جایی امن و امان و دور از دسترس(همان no response page in  خودمان( انتقال دادیم تا حواس‌شان جمع درس‌شان باشد و بهتر ریاضی بیاموزند بلکه به کشور خصوصا به این اقتصاد درب و داغانش خدمت کنند! ما برای گشایش اقتصادی دو راه بیشتر نداشتیم: 1- حذف 3 صفر از واحد پول  2- حذف دو دختر از روی جلد کتاب ... شما به جای ما بودید کدام شان را انتخاب می‌کردید که هم پدر ترامپ بسوزد و هم ارزش دلار؟!

اما متاسفانه نه تنها حواس دانش آموزان جمع و جور نشد بلکه با این جار و جنجال‌ها حواس همه موجودات عالم طبق معمول به مسائل حاشیه‌ای پرت شد! آخر چرا هر اقدامی که به شکل ریشه‌ای در جهت براندازی فساد می‌شود توجه شما را بیشتر به برگ و ساقه جلب می‌کند و در نتیجه اوضاع بدتر می‌شود؟ چرا نمی‌گذارید یکی از طرح های مبارزه با مفاسد اجتماعی ما درست و درمان اجرا شود؟ آن از بلاهایی که بر سر طرحهای مجوز عکاسی از رانندگان زن بدحجاب و ممنوعیت ورود زنان به استادیوم‌ها و لیس زدن بستنی و دوچرخه سواری آوردید و این هم از طرح فعلی ...

هیچ می‌دانید در این اوضاع بی پولی چقدر خرج تغییر طرح روی جلد و جلسات و تحقیق و تفحص کردیم؟ آیا این بود جواب ما؟ خداوکیلی به ذهن چه کسی می‌رسید که در این اوضاع قمردر عقرب کشور، ما چنین حرکتی را بزنیم؟ این است جواب اینهمه نبوغ و شگفتانه؟

حالا هم دیر نشده بیایید نیمه پر لیوان را ببینید ...

ببینید چقدر شیک و تمیز همه عالم و آدم؛ اینهمه تحریم، تورم، بیکاری، گرانی؛ اختلاس؛ انواع فساد و آسیب‌های اجتماعی و هزار جور درد و مرض و گیر و گورشان را ول کردند و چسبیدند به جلد کتاب ریاضی سوم دبستان؟  

حالا غصه همه این شده چرا عکس دختران از جلد کتاب حذف شده نه اینکه چرا نان از سفره شان حذف شده! .... خدا وکیلی می بینید چقدر تمیز اوقات فلاکت‌شان پر شده؟! حالا بازهم بگید: اقدامات ما خنده دار شده!  

کد خبر 53949

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =