آخرین اخبار

رد رشوه 150 میلیون ریالی ماموران وظیفه شناس بانه‌ای

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی کردستان گفت: پیشنهاد رشوه 150 میلیون ریالی توسط مامور وظیفه شناس پلیس راه بانه رد شد.

اردشیر جهانفر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد:‌ ماموران پاسگاه پلیس راه بانه حین گشت‌زنی درمحور بانه به سقزیک دستگاه سواری پژوکه اقدام به تخلف سبقت غیرمجاز کرده بود را متوقف کردند.

وی گفت: در همین حین سرنشین خودرو با مراجعه به ماموران اعلام کرد که راننده که همسرش است فاقدگواهینامه رانندگی است، لذا برای چشم‌پوشی از تخلفات با وسیله نقلیه مبادرت به پرداخت یک‌میلیون و 500 هزار ریال به عنوان رشوه به مامور پلیس راه کرد.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان کردستان خاطر نشان کرد: مامور صدیق و وظیفه‌شناس پلیس راه مراتب را صورتجلسه و برای سیر مراحل قانونی تحویل پاسگاه انتظامی سبدلو شهرستان بانه کرد.

دستگیری سارق حرفه‌ای اماکن در سنندج 

 عبدالله فاتحی رئیس پلیس آگاهی استان کردستان از شناسایی و دستگیری یک سارق و کشف 14 فقره سرقت اماکن خصوصی نیمه کاره در سنندج خبر داد و اظهار کرد:‌ کارآگاهان پلیس آگاهی استان با انجام یک سری کارهای اطلاعاتی و پلیسی موفق شدندیک سارق سابقه‌دار را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی دریک عملیات دستگیر و مقادیری اموال مسروقه در محل اختفای متهم کشف کنند.

فاتحی افزود: در تحقیقات از متهم دستگیر شده به 14 فقره سرقت اماکن خصوصی ساختمان نیمه کاره معترف که اموال را به یک نفر مالخربا هویت معلوم فروخته شناسایی و دستگیر شد.

وی با اشاره به این که در این خصوص پرونده تشکیل و به مراجع قضائی ارسال شد، خاطر نشان کرد: با راهنمایی سارق محل های سرقت بازسازی مقداری اموال از وی کشف شده به مالباختگان تحویل شد.

رئیس پلیس آگاهی استان کردستان به شهروندان توصیه کرد: اماکن، وسایل در آن را به تجهیزات بازدارنده و ایمنی یا نگهبان ثابت،دوربین‌های کنترل کننده مجهز کنند و در حفظ و نگهداری اموال خود همواره کوشا باشند.

اعزام مشمولان به خدمت بدون تزریق واکسن منژیت بلامانع است 

علی مجیدی معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کردستان هم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد:‌ اعزام مشمولان به خدمت بدون تزریق واکسن منژیت بلامانع است. 

وی تصریح کرد:‌عدم تلقیح واکسن مننژیت به مشمولان قانون خدمت وظیفه عمومی در موقع اخذ دفترچه اعزام، منعی در راستای اعزام آنان به مراکز آموزشی نیروهای مسلح ایجاد نمی‌کند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کردستان گفت: در همین راستا ثبت درخواست متقاضیان اعزام به خدمت دوره ضرورت با ارائه گواهی تزریق واکسن‌های کزاز و دیفتری بلامانع بوده و در صورت نیاز به تزریق واکسن مننژیت، نسبت به تلقیح آن در مراکز آموزشی نیروهای مسلح اقدام خواهد شد.

انتهای پیام/2330/71

کد خبر 48859

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =