آخرین اخبار

وزیر راه و شهرسازی، سالن مسافری پایانه مرزی سرو را افتتاح کرد

سالن مسافری پایانه مرزی سرو با حضور وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولین افتتاح شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، محمد اسلامی در حاشیه افتتاح سالن مسافری پایانه مرزی سرو به خبرنگاران گفت: مبادلات تجاری بین ایران و ترکیه نسبت به سال‌های گذشته افزایش قابل توجهی داشته و این دستاورد مهم با محوریت مرزهای استان آذربایجان‌غربی نقش مهمی در رشد و توسعه اقتصاد کشور دارد.


اسلامی با اشاره به وضعیت طرح محور ارومیه - سرو بیان کرد: تا پایان مهر امسال ادامه طرح محور ارتباطی ارومیه - سرو تکمیل می‌شود.

ارسلان شکری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی نیز با اشاره به برای اجرای کامل سالن مسافری پایانه مرزی سرو در مرز ایران و ترکیه با هزینه ۳۵٠ میلیارد ریال گفت: این سالن، یکی از زیباترین سالن‌های مسافری مرزی کشور به شمار می‌رود که افتتاح آن، نقش مهمی در تسهیل و سرعت بخشی به جابجایی و تردد مسافران، ترانزیت و حمل و نقل بین المللی کالا دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی ادامه داد: امیدواریم با افتتاح این طرح و بازگشت سفر بین ۲ کشور ایران و ترکیه به وضعیت عادی عاری از کرونا، زمینه حضور قابل توجه شهروندان ۲ طرف و استفاده از ظرفیت‌های این سالن فراهم شود.

وزیر راه و شهرسازی، نمایندگان مجلس، استاندار آذربایجان‌غربی و فرماندار ارومیه از حاضرین مراسم افتتاح این سالن مسافری بودند.

46

کد خبر 48855

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =