آخرین اخبار

به گزارش رکنا ، سرهنگ کارآگاه "خیرالله دولتخواه" گفت: ششم شهریور سال گذشته یکی از شهروندان با مراجعه به کلانتری 150 تهرانسر پلیس را در جریان وقوع سرقت تعدادی تجهیزات صوتی از انباری منزلش به ارزش 18 میلیون تومان قرار می دهد که با دستور مقام قضائی پرونده برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع می شود.

 وی در ادامه گفت : با وصول پرونده بدوا اکیپی از کارآگاهان به صحنه وقوع جرم رفته و با پایش جغرافیای صحنه سرقت متوجه می شوند سارقان دو نفر بوده و با یک دستگاه خودروی تیبا سرقت خود را عملی کرده اند .

سرهنگ دولتخواه افزود: با سرنخ بدست آمده از صحنه سرقت کارآگاهان در گام بعدی موفق می شوند مالک خودرو را شناسایی و پس از احضار وی، مالک خودرو اعلام می کند خودرو را به صورت امانی به دو تن از دوستانش به نام های سیامک و کریم امانت داده و از وقوع سرقت اطلاعی ندارد .

سیامک دزد تهرانی قبل از دستگیری کشته شد

این مقام انتظامی بیان داشت : با مشخص شدن هویت متصرفین خودرو کارآگاهان با پی جویی خود متوجه می شوند سیامک و کریم از مجرمان سابقه دار و دارای چند فقره سابقه سرقت می باشند و سیامک به تازگی حین فرار از صحنه سرقت کشته و کریم نیز در حوالی شهرستان ورامین مخفی شده است.

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران تصریح کرد: با هماهنگی قضائی کریم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در بازجویی با مشاهده مستندات چاره ای جز بیان حقیقت نداشته و به سرقت اموال شاکی با همدستی سیامک و ارتکاب 7 فقره سرقت دیگر جمعا به ارزش 180 میلیون تومان اعتراف کرد.

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی در پایان با اشاره به اینکه کریم به سرقت از انباری های ساختمان های فاقد نگهبان معترف شد، گفت : با اعتراف صریح کریم به بزه انتسابی تمامی محل های سرقت و شاکیان پرونده شناسایی و مقادیری از اموال مسروقه که از مخفیگاه متهم کشف شده بود تحویل مال باختگان شد و در نهایت متهم با قرار مجرمیت روانه زندان شد. 

0 0

 
کد خبر 48372

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =