آخرین اخبار

سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" در توضیح این خبر بیان داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی و پلیسی ماموران پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران مشخص شد یک از قاچاقچیان سابقه دار که چندی پیش پس از گذراندن دوران محکومیتش به تازگی از زندان آزاد شده مجدداً به قاچاق مواد و توزیع مواد روانگردان در تهران می پردازد.

 وی در ادامه افزود: به دنبال این موضوع ماموران با رصد دقیق فعالیت مجرمانه متهم دریافتند متهم به تازگی مقادیر قابل توجه ای شیشه را از مرزهای شرقی کشور خریداری و به وسیله یک دستگاه خودرو به شهر تهران منتقل کرده است و قصد دارد محموله را به یکی از توزیع کنندگان خرد به هویت "عادل" در پایانه غرب تهران تحویل دهد.

این مقام انتظامی افزود: با تجمیع اطلاعات بدست آمده موضوع به مقام قضائی منعکس و دستور بازداشت متهم صادر شد و در ادامه ماموران پس از چندین عملیات تعقیب و مراقبت در نهایت موفق شدند بامداد 22مردادماه متهم را در حالی که با یک دستگاه موتورسیکلت برای تحویل یک بسته شیشه با همدست خود در پایانه غرب قرار گذاشته بود، دستگیر کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: در بازرسی از متهمان 2 کیلو شیشه کشف و متهمان پس از دستگیری به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس انتقال و پس از انجام تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند. 


 
کد خبر 48369

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =