آخرین اخبار

احتمال تشییع جنازه در کاخ سفید | برادر ترامپ قربانی کرونا شده است؟

رئیس جمهوری آمریکا از احتمال برگزار کردن یک مراسم تشییع جنازه خصوصی برای برادر کوچک‌ترش در کاخ سفید خبر داد. رابرت ترامپ شنبه در ۷۱ سالگی از دنیا رفت.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از گاردین، در شرایطی که هنوز علت مرگ برادر دانلد ترامپ در یکی از بیمارستان‌های نیویورک اعلام نشده، رئیس جمهوری آمریکا در گفتگوی تلفنی با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز از خشم برادر فقید خود نسبت به چین به دلیل انتشار ویروس کرونا در جهان خبر داد؛ گمانه‌ای که شاید با مرگ رابرت ترامپ هم بی‌ارتباط نباشد. هر چند او ماه گذشته به دلایلی که فاش نشد، مدتی در بیمارستانی در منطقه منهتن نیویورک بستری بود.

ترامپ که پیش‌تر هم برای به دلیل استفاده شخصی از امکانات کاخ سفید به شدت هدف انتقاد قرار گرفته بود، روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: «شاید روز جمعه مراسمی کوچک در کاخ سفید برای رابرت بگیریم. او شایسته بزرگ داشته شدن است. برادرم آمریکا را بسیار دوست داشت و به آنچه ما برای این کشور انجام می‌دهیم افتخار می‌کرد.» رئیس جمهوری آمریکا پیش از آن به فاکس گفته بود: «رابرت بزرگ‌ترین هوادار من بود و هرگز به من حسودی نکرد.»

 دانلد ترامپ در گفتگو با فاکس اند فرندز بار دیگر فرصت را مناسب دید و به مناسبت مرگ برادرش رابرت باز از خودش تعریف کرد؛ اخلاقی که گفته می‌شود از جوانی همراه او بوده است. رئیس جمهوری آمریکا گفت: «اگر من شماره یک بودم و موفقیتی بزرگ به دست می‌آوردم، در یک معامله املاک یا هر چه بود، رابرت همیشه آنجا حضور داشت و بسیار به من کمک می‌کرد. رئیس جمهوری هم که شدم، او یکی از وفادارترین‌ها بود و هرگز حسادت نکرد.»

کد خبر 48283

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =