آخرین اخبار

قتل فجیع داماد دوزنه به دست برادرزن‌هایش | پرونده عجیب مردی که با زن سابق برادرزنش ازدواج کرد

رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ‌فیض از قتل یک مرد به دست برادران همسرش خبر داد و گفت: برادران خشمگین به دلیل ازدواج دامادشان با همسر سابق یکی از این ۳ برادر، داماد خود را با ضربات چاقو از پا در آوردند.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، سرهنگ رسول بهرامی اظهار کرد: این سه برادر ۴۸، ۵۰ و ۵۴ ساله هستند و خواهرشان حدود ۴۰ سال سن دارد. هر کدام از این خواهر و برادرها، سه فرزند دارند. آنها به صورت خانوادگی به شغل بنکداری (تهیه و توزیع آجیل و خشکبار) در داخل بازار مشغول به کار هستند.

رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ‌فیض افزود: خواهر این برادرها حدود ۲۰ سال زندگی مشترک داشتند و همانطور که به آن اشاره کردم، سه فرزند هم داشتند. برادر کوچک‌تر (۴۸ ساله) ۶ ماه پیش همسرش را طلاق می‌دهد. داماد (همسر خواهر) این خانواده پس از آنکه دوران عده همسر جداشده برادرزنش می‌گذرد، آن خانم را به عقد خود درمی‌آورد و با وی ازدواج می‌کند و همین مسئله سبب اختلاف و درگیری بین این خانواده می‌شود.

وی ادامه داد: دو روز پیش یکی از بستگان داماد خانواده فوت می‌کند و خانواده برای عرض تسلیت به مراسم عزاداری آنها در یکی از شهرستان‌ها می‌روند. از آنجا که حضانت فرزندان برادری که از همسرش جدا بود، چهار روز در هفته با پدر بود، این سه فرزند هم همراه پدرشان به مراسم عزاداری می‌روند تا پس از مراسم به همراه مادرشان و شوهرش (داماد خانواده) به خانه بروند.

بهرامی بیان کرد: برادر کوچک‌تر این خانواده زمانی که می‌بیند فرزندانش با همسر سابق و شوهر فعلی که داماد خانواده هم می‌شود، در حال رفتن به سمت منزل هستند، ناراحت و عصبانی می‌شود و بر اثر شدت عصبانیت به همراه برادران دیگر، با دامادشان درگیر می‌شوند و پس از کتک‌کاری، با ۸ ضربه چاقو دامادشان را مصدوم می‌کنند.

به گفته رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ‌فیض، شهروندان فوراً این درگیری را به عوامل ۱۱۰ اعلام می‌کنند و بلافاصله به دلیل اینکه این حادثه در نزدیکی کلانتری ۱۴۰ باغ‌فیض رخ داده بود، مأموران این کلانتری به صحنه می‌روند و پس از انتقال مصدوم به بیمارستان، باخبر می‌شوند که فرد مصدوم جان باخته است.

وی تأکید کرد: مأموران کلانتری ۱۴۰ باغ‌فیض پس از اعلام خبر فوت مصدوم بلافاصله دو نفر از برادران را دستگیر می‌کنند و برادر کوچک‌تر که همسر خود را طلاق داده بود، چون آلت قتاله در خانه او پیدا شده بود، متواری شده و هنوز خبری از محل اختفای وی در دسترس نیست. ادامه پیگیری و بررسی این پرونده به اداره قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ ارائه شده است.

کد خبر 48138

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =