آخرین اخبار

روایت مهدی قائدی از صحبت‌های عجیب داور با او و دیاباته؛ تمارض نکنید دست‌تان برای همه رو شده!

مهدی قائدی مهاجم استقلال از هشدار عجیب داور مسابقه به او و دیاباته پیش از آغاز بازی با پیکان پرده برداشته است.

به گزارش همشهری آنلاین حواشی پنالتی‌های گرفته شده برای استقلال در چند هفته اخیر همچنان ادامه دارد اما این بار به شکلی عجیب. روایت مهدی قائدی از ماجرای صحبت‌های داور مسابقه با او و دیاباته برای تمارض نکردن حالا به یک حاشیه دیگر تبدیل شده است. 

مهاجم ریز نقش استقلال در واکنش به این موضوع به ورزش3 گفته: من نمی دانم چنین اتفاقی در فوتبال حرفه ای مرسوم هست یا نه و آیا داور می تواند این کار را انجام دهد یا نه؟ داور پیش از بازی من و شیخ دیاباته را کنار کشید و گفت خودتان را بی جهت زمین نیاندازید؛ دستتان برای همه رو شده! شما می خواهید زرنگ بازی در بیاورید. من حواسم به هم چیز هست. الکی خود را به زمین نیاندازید. من خطای اینطوری نمی گیرم. این حرف خیلی روی من تاثیر منفی گذاشت. به خصوص روی شیخ دیاباته. او را عصبی کرد. من خودم در جریان بازی دو سه بار روی برخوردها ترسیدم زمین بخورم با اینکه برخوردها شدید بود. باز هم می گویم نمی دانم آیا داور می تواند با چنین ادبیاتی با بازیکن صحبت کند یا نه؟


او که عصبانی و ناراحت به نظر می‌رسید در ادامه گفت: البته همیشه در جایگاه بازیکن به داور احترام گذاشتم. قلبا بر این باورم آنها جز قشر زحمتکش فوتبال هستند و حتی در آمد آنها متناسب با زحماتی که در فوتبال می کشند، نیست و اشتباهاتی که از آنها سر می زند سهوی است. همان طور که من بازیکن در زمین بازی اشتباه می کنم داور هم انسان است و ممکن است در زمین بازی اشتباه کند. به هر صورت من نه در گذشته به دنبال این بودم خود را بی جهت به زمین بزنم و نه در آینده. اینقدر توانایی دارم که با تکیه بر این توانایی که خدا بهم داده گل بزنم یا پاس گل بدهم که دیدید در بازی با پیکان هم این کار را انجام دادم. بی تعارف حرف های آقای داور من و به خصوص شیخ دیاباته را خیلی بهم ریخت. هم من و هم شیخ در جریان بازی ها گل های متعددی زدیم و پاس گل های زیادی خلق کردیم. این ها بر اساس بی جهت انداختن به زمین به دست نیامده. من نمی خواهم از خودم تعریف کنم اما همه توانمندی شیخ دیابانه را می شناسند. ما نیازی به این نداریم که اینطوری از حریفان امتیاز بگیریم.

کد خبر 48112

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =