آخرین اخبار

کشف 30 میلیارد کفش و پارچه قاچاق در جنوب تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف 3 هزار و 288 جفت کفش ورزشی و 52 طاقه پارچه قاچاق از انباری در جنوب تهران به ارزش 30 میلیارد ریال خبر داد.

 

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف 3 هزار و 288 جفت کفش ورزشی و 52 طاقه پارچه قاچاق از انباری در جنوب تهران به ارزش 30 میلیارد ریال خبر داد.

 سرهنگ علی ولی پور گودرزی در این باره گفت: اواخر هفته گذشته مأموران پلیس امنیت اقتصادی در رصدهای اطلاعاتی دریافتند فردی مقادیر زیادی پارچه و کفش های ورزشی قاچاق در انباری در جنوب تهران جمع آوری و به مرور زمان در سطح شهر توزیع می کند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی افزود: گشت زنی های انتظامی آغاز شد تا اینکه کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی موفق به شناسایی محل انباری در حوالی خیابان شهید رجایی جنوبی و هویت مالک آن شدند و مشخص شد که مالک انباری مقدار زیادی کفش و طاقه پارچه قاچاق در این انباری تخلیه کرده است.

وی با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد، ادامه داد: دستور دستگیری متهم و بازرسی از انباری اخذ و تیمی از کارآگاهان به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر شد، تصریح کرد: در بررسی از داخل انباری3288 جفت کفش ورزشی و 52 طاقه پارچه فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف شد.

بر اساس گزارش سایت پلیس، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با اشاره به اینکه با دستور قضائی اموال کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد، خاطرنشان کرد: ارزش ریالی کالای مکشوفه بنا به نظر کارشناسان بیش از 30 میلیارد ریال برآورد شده است.

به گفته سرهنگ ولی پور، گودرزی متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 48074

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =