آخرین اخبار

خرید لباس فرم برای دانش‌آموزان اجباری نیست

سرپرست اداره آموزش و پرورش جزیره کیش گفت: با توجه به شرایط سخت معیشتی حاکم بر جامعه امسال خرید لباس فرم برای دانش‌آموزان اجباری نیست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از کیش؛ پرویز حیدری راد، مدیرکل آموزش و پرورش جزیره کیش با اشاره به اجباری  نبودن تهیه لباس فرم در سال تحصیلی جدید گفت : در سال جاری با توجه به شرایط سخت معیشتی حاکم بر جامعه و در جهت حمایت از والدین عزیز و خانواده ها و اقشار آسیب پذیر، امسال خرید لباس فرم برای دانش‌آموزان میان پایه اجباری نخواهد بود.
حیدری راد در ادامه افزود : لباس فرم تنها برای دانش‌آموزانی است که ورودی دوره‌های جدید شامل کلاس اول، دوره اول متوسطه اول و دوره اول متوسطه دوم باشند و  دانش‌آموزان سایر پایه‌های مختلف می‌توانند برای سال تحصیلی آینده از لباس‌های فرم پارسال استفاده کنند.
سرپرست آموزش و پرورش جزیره کیش با  اشاره به مثبت بودن آموزش‌های مجازی در تمام ادوار تحصیلی گفت : در حال حاضردر تمام دنیا آموزش‌های مجازی تنها مربوط به شرایط شیوع ویروس کرونا نیست و بدون شک بعد از این دوران نیز ادامه و استمرار داشته و همانگونه هم که آموزش در بستر فضای مجازی در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش دیده شده و  بحران کرونا باعث شد راهی که طی سالیان متمادی باید می پیمودیم دراین چند ماه  طی نمودیم.

48

کد خبر 48062

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =