آخرین اخبار

۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹
شینزو آبه راهی بیمارستان شد

نخست‌وزیر ژاپن برای معاینات پزشکی به بیمارستانی در توکیو مراجعه کرد. تاکنون دلیل اصلی مراجعه نخست وزیر ژاپن به بیمارستان مشخص نشده است این در حالی است که نشریه کیودو به استناد برخی منابع نامشخص گزارش داد که آبه برای معاینه پزشکی عمومی به بیمارستان مراجعه کرده است.

 

نخست‌وزیر ژاپن برای معاینات پزشکی به بیمارستانی در توکیو مراجعه کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه تلویزیونی نیپون ژاپن و هفته‌نامه کیودو اعلام کردند شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن امروز دوشنبه برای معاینات پزشکی به بیمارستان کیو در توکیو مراجعه کرد.

تاکنون دلیل اصلی مراجعه نخست وزیر ژاپن به بیمارستان مشخص نشده است این در حالی است که نشریه کیودو به استناد برخی منابع نامشخص گزارش داد که آبه برای معاینه پزشکی عمومی به بیمارستان مراجعه کرده است.

مراجعه آبه به بیمارستان گمانه زنی‌ها در مورد وضع سلامتی او را افزایش داده است. کیودو با اشاره به اظهارات پیشین آکیرا آماری، وزیر اقتصاد ژاپن که گفته بود «نخست وزیر به استراحت نیاز دارد»، از احتمال بیماری آبه نیز خبر داد.

نشریه کیودو پیش از این گزارش داده بود که آبه در ماه ژوئیه خون استفراغ کرده است.

در سال ۲۰۰۷، آبه به طور ناگهانی از سِمت نخست وزیری استعفا داد؛ یکی از دلایل استعفای وی بیماری و ضعف عمومی اعلام شده بود. وی بعد از بهبودی در سال ۲۰۰۹ به مقام خود بازگشت.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 48034

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =