آخرین اخبار

باراک اوباما طی گفتگوهای خصوصی با ابراز تردید در توان جو بایدن برای شکست دادن دونالد ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش رو گفت قدرت او را در «گند زدن به کار» نباید دست کم گرفت!

بهارنیوز: باراک اوباما طی گفتگوهای خصوصی با ابراز تردید در توان جو بایدن برای شکست دادن دونالد ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش رو گفت قدرت او را در «گند زدن به کار» نباید دست کم گرفت!

نشریه پولیتیکو گزارش داد رییس‌جمهور سابق ایالات متحده آمریکا، در گفت‌وگوهای خصوصی با یکی از چهره‌های دموکرات طی رقابت‌های مقدماتی انتخابات ریاست‌جمهوری گفته است: «توان جو در گند زدن به کار را دست کم‌ نگیرید!» ‌او همچنین درباره چشم‌انداز انتخابات ریاست‌جمهوری ابراز تردید کرده است. گزارش این نشریه اشاره کرده ادعاهایی درباره تنش میان جبهه حامیان اوباما و بایدن درباره تصور اوباما مبنی بر فقدان حمایت برای بایدن وجود دارد.

این اختلاف میان دو جبهه حزب دموکرات به حمایت اوباما از هیلاری کلینتون در برابر بایدن طی انتخابات مقدماتی ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ باز می‌گردد. این در شرایطی است که اوباما در برابر ترامپ از بایدن در انتخابات حمایت کرده، اما همچنان نگران است که او ارتباط صمیمی با رای‌دهندگان ندارد. بر اساس این گزارش،‌ بایدن، اوباما را سرزنش کرده که در حمایت و کمک به او در جلب آرای ایالت کالیفرنیای جنوبی در رقابت‌های مقدماتی کوتاهی کرده، در حالی که او مجبور بوده خودش رای سیاه‌پوستان را جلب کند. انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در ماه میلادی نوامبر برگزار خواهد شد.

کد خبر 48018

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =