آخرین اخبار

اظهارات مهم روحانی درباره خرید واکسن کرونا توسط ایران / توقیف ۴ کشتی ایرانی از اساس دروغ است

رئیس جمهور در ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: ممکن است واکسن کرونا ساخته شود ولی ممکن است دوباره به شکل دیگری ظهور و بروز داشته باشد، بنابراین ما باید برنامه ریزی بلندمدت‌تری در نظر بگیریم. روحانی تاکید کرد: ضمن اینکه برای دست یابی به واکسن کرونا تلاش می کنیم، اگر کشوری زودتر به این واکسن دست یافت، برای خرید آن اقدام می کنیم.

رئیس جمهور در ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: ممکن است واکسن کرونا ساخته شود ولی ممکن است دوباره به شکل دیگری ظهور و بروز داشته باشد، بنابراین ما باید برنامه ریزی بلندمدت‌تری در نظر بگیریم.

به گزارش «انتخاب»، حسن روحانی رئیس جمهور امروز در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار داشت: مردم در ماه‌های اسفند و فروردین در مواجهه با کرونا متوجه شدند که این بیماری جدی است.

وی ادامه داد: برخی فکر کردند که زمان شیوع کرونا کوتاه است و باید دو سه هفته مراعات کنیم و سپس تمام می‌شود.

رئیس جمهور بیان داشت: مردم در موج دوم کرونا متوجه شدند که این بیماری برای یک زمان کوتاه چند هفته‌ای نیست بنابراین ما باید سبک زندگی و پروتکل‌های مراسمات را عوض کنیم، آن هم برای ماه‌ها یا برای سال‌ها. ممکن است واکسن کرونا ساخته شود ولی ممکن است دوباره به شکل دیگری ظهور و بروز داشته باشد. بنابراین ما باید برنامه ریزی بلندمدت‌تری در نظر بگیریم.

او گفت: روند بیماریهای مربوط به کرونا در بسیاری استانها روند نزولی پیدا کرده است.

روحانی تاکید کرد: ضمن اینکه برای دست یابی به واکسن کرونا تلاش می کنیم، اگر کشوری زودتر به این واکسن دست یافت، برای خرید آن اقدام می کنیم.

او ادامه داد: ممکن است واکسن کرونا هم پیدا شود ولی سال بعد باز ویروس به صورتی دیگر ظهور پیدا کند.

توقیف ۴ کشتی ایرانی دروغ است

رئیس جمهور همچنین گفت: توقیف ۴ کشتی ایرانی در آب های بین المللی از اساس دروغ است. این دروغ به خاطر پوشاندن خفت آمریکا در شورای امنیت بود.

کد خبر 47536

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =